Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

WSE Facebook WSE Twitter WSE Youtube

İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT SINAVI

ingilizce-seviye-tespit-sinavi

SEVİYE TESPİT SINAVI

Wall Street English İngilizce seviye tespit sınavı, ücretsiz olarak İngilizce seviyenizi deneme imkanı sağlamakta ve seviyenizi belirlemektedir. İngilizce seviye belirleme testimizde cevap verdiğiniz soruya tekrar geri dönme imkanınız bulunmamaktadır. Size en yakın merkezimizde İngilizce seviyenizin Avrupa Birliği Dil Standartlarında (CEFR) karşılığını öğrenmek için İngilizce seviye tespit sınavına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

İngilizce seviye tespit sınavına başlamak için aşağıdaki formu doldurup, devam et butonuna tıklayarak online sınavımıza başlayabilirsiniz.
 
 
Wse Twitter Sol Bar
Wse Facebook Sol Bar

WSE yeni yatırımlarla büyüyor!

04 Aralık 2014
Wall Street English (WSE) 2010 yılından bu yana dünyanın eğitim ve yayıncılık devi Pearson bünyesinde faaliyet gösteriyor. Pearson, son iki yılda WSE markası için 17.2 milyon USD değerinde ar-ge yatırımı gerçekleştirdi. Bu yatırım büyük ölçüde ürün yelpazesinin geliştirilmesi, dijitalleşme ve altyapıya yönelik çalışmalar için kullanıldı.

BURSA İSTİHDAM FUARI

03 Aralık 2014
28-29-30 Kasım tarihlerinde Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde düzenlenen Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı'na katıldık.
Pearson        © WSE Türkiye 2013        Yasal Uyarı       Franchise       Site Haritası 
         Google+