İngilizce Bilmediğin
Son Bahar Olsun

Formu Doldurun Sizi Arayalım!
WALL STREET ENGLISH FARKLARIYLA İNGİLİZCE ÖĞREN!

Esnek Program

• Wall Street English’te öğrencilerimiz eğitim sistemimizin ilk aşaması olan interaktif multimedya derslerini, online olarak diledikleri yerden diledikleri zamanda yapabilirler. Öğretmen eşliğinde gerçekleşen pratik derslerimize ise öğrencilerimiz, sunulan alternatifli gün ve saatlerden birini seçerek katılım sağlayabilirler. Böylelikle sabit bir gün ve saate bağlı kalmadan derslerine devam edebilirler!

Az Kişilik Sınıflar

• Uygulumalı Pratik (encounter) dersleri, İnteraktif dersler ve Dijital kitap çalışmalarından sonra öğretmen eşliğinde gerçekleşen derslerdir. Bu dersler de aynı seviyedeki maksimum 5 kişiden oluşan sınıflarda gerçekleşir. Böylece öğrenciler, uzman öğretmenlerinin birebir ilgileneceği, kendilerini rahat ve özel hissedecekleri ve en önemlisi bol bol konuşma fırsatı bulacakları bir ortamda İngilizce öğrenirler.

Ana Dilinizi Öğrenir Gibi

• İkinci bir dil edinme, tıpkı ana dilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreçtir. Dinleme, tekrar etme, okuma, konuşma, yazma ve pratik etme adımları ile İngilizceyi ezber gibi yapay değil, ana dilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreçte edinmeniz gerekir. Wall Street English Blended Metodu bu prensibi temel alarak oluşturulmuştur. Bu sayede öğrencilerimiz İngilizceyi tıpkı ana dilimizi öğrendiğimiz gibi öğrenir, rahatlıkla anlayıp akıcı biçimde konuşabilirler.

Sadece İngilizce Konuşulan Ortam

• Wall Street English merkezleri öğrencilere kapıdan girdikleri ilk andan itibaren tamamen İngilizce konuşulan bir ortam sunar.

Takip ve Ölçümleme

• Wall Street English'te öğrencilerimizin, gösterdiği gelişimi düzenli olarak takip ederiz. Öğrencilerimize dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma-yazma becerileri, dinleme-anlama becerileri ve akıcılık açısından gelişimlerini gösteren detaylı raporlar sunarız. Böylelikle ilerlemelerini sadece eğitimin sonunda değil, eğitimin her aşamasında ölçümleriz.