"

İngilizcede Farkı Açıyoruz!

Yepyeni Bir Öğrenme Deneyimi... Detaylı Bilgi için Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Yenilenen eğitim programımız ile İngilizceye bakış açınızı değiştiriyoruz!

Yeni eğitim programımız sunduğu yepyeni özellikler ile İngilizce öğrenme deneyiminizi çok daha FARKLI hale getiriyor;

Daha eğlenceli

Hollywood tarzı TV komedisi tadında videolarla İngilizceyi eğlenerek öğreneceksiniz. Tıpkı bir televizyon dizisi seyreder gibi her bir bölümü keyifle izleyecek, gelişmeleri merak edecek böylece öğrenme motivasyonunuzu her zaman yüksek tutacaksınız. Sizin gibi İngilizce öğrenme hedefi olan, hayatın içinden karakterler ve gerçek hikayeler ile gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz her durumda İngilizceyi nasıl kullanacağınızı doğal bir şekilde öğreneceksiniz. Sonuna kadar izlemek isteyeceğinizden eminiz!

Daha esnek

Hayatınızın ne kadar hızlı bir tempoda aktığını biliyoruz! Bu hızlı tempoda sabit günlerde, sabit saatlerle, sabit bir yerden İngilizce çalışmanın sizi zorladığının da farkındayız. O yüzden yenilenen sistemimizde İngilizce çalışmalarınızı dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman yapabileceksiniz. Tüm interaktif derslerimiz ve kitap çalışmalarımız tüm mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde geliştirildi. Evinizden, iş yerinizden hatta bindiğiniz ulaşım aracından İngilizce çalışabilirsiniz. İster cep telefonu, ister tablet, ister bilgisayar… İngilizce artık kullandığınız her cihazda yanınızda olacak. Üstelik geliştirdiğimiz yeni aplikasyonlar sayesinde ekstra alıştırmalara, oyunlara ve pratik imkanına da sahip olacaksınız.

Daha etkin

Başlangıçtan ileri düzeye kadar 20 seviyeden oluşan eğitim programımızın tüm içerikleri baştan sona yenilendi. İçeriklerimiz yenilenirken dünyanın ilk ve en etkin dil standardı olan Global Scale of English’in ( https://www.english.com/gse) öğrenme hedefleri esas alındı. Böylece hangi seviyede ne kadar İngilizce öğrendiğinizi tüm dünyanın kullandığı standartlara göre ölçümleyebileceksiniz. İlerlemenizi adım adım takip edecek, her aşamada hedeflediğiniz seviyeye ulaşabilmek için almanız gereken aksiyonları bileceksiniz. Başka bir ifadeyle başarınız garanti olacak!

Daha djital

Artık size özel bir dijital öğrenci paneliniz var! İnteraktif derslerden sınıf çalışmalarına, kitap çalışmalarınızdan sosyal kulüp aktivitelerinize kadar tüm çalışmalarınızı bu panelden takip edebileceksiniz. Sadece siz değil öğretmenleriniz de bu panel üzerinden çalışmalarınızı takip edecek. Gerekli durumlarda ekstra alıştırmalar veya almanız gereken aksiyonlar konusunda sizi yönlendirecek. Her adımda size geribildirimde bulunup rehberlik edecek. Kitap taşıma derdiniz olmadan tüm kitap çalışmalarını bu dijital panelden yapabileceksiniz. Paneldeki farklı aplikasyonlar size bir sonraki aşamada ne yapacağınızı söyleyecek, yaklaşan dersler ve etkinlikler hakkında anlık hatırlatmalar yapacak. Böylece hiçbir etkinliği kaçırmadan aktif bir şekilde katılım sağlayacaksınız.

Daha sosyal

Yeni eğitim programımızla Wall Street English Dijital Topluluğunun bir parçası olacaksınız. Size özel olarak açılacak kişisel hesabınızla tüm dünyada sizin gibi İngilizce öğrenen Wall Street English öğrencileri ile biraraya gelebileceksiniz. Tıpkı kullandığınız diğer sosyal medya hesapları gibi yeni arkadaşlar edinebilecek, gruplar kurabilecek, etkinlikler oluşturup tartışmalara katılabileceksiniz. Bildirim sayfalarınızda arkadaşlarınızın paylaşımlarını takip edebileceksiniz. #hashtag ve @mention kullanarak gündeme ortak olacaksınız. Kısacası İngilizce öğrenmek eskisinden çok daha sosyal olacak!

İngilizce eğitim programları ile ilgili bildiğiniz herşeyi bir kenara koyun ve Wall Street English’in yepyeni programı ile İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarın!
© WSE Türkiye 2017