Bilgi almak için formu doldurun,
sizi arayalım


 

Kariyer fırsatlarını
genişlet.Eğitimine dünyanın
en geçerli dilinde devam et.Dünyayı
tanıyarak keşfet.

Daha Eğlenceli
Wall Street English'in yenilenen eğitim sistemiyle dersler artık çok daha ilgi çekici. Hollywood standartlarında hazırlanan TV dizisi formatı sayesinde eğlenerek İngilizce öğreneceksiniz.
Daha Esnek
Yenilenen eğitim sistemimiz sayesinde hayatın yorucu temposu arasında İngilizceye daha çok vakit ayırabileceksiniz. Çalışmalarınızı dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yapmanızı sağlayan interaktif derslerimiz, tüm mobil cihazlarla uyumlu olacak şekilde geliştirildi.
Daha Etkin
Eğitim içeriklerimizin tamamını dünyanın ilk ve en etkin dil standardı olan Global Scale of English'in öğrenme hedeflerini esas alarak güncelledik. Bu sayede gelişiminizi dünya standartlarına göre ölçümleyerek ilerlemenizi takip edebilecek ve doğru konulara yoğunlaşabileceksiniz.
Daha Dijital
Size özel dijital öğrenci panelinizi kullanarak interaktif derslerden sosyal kulüp aktivitelerine kadar tüm çalışmalarınızı takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, öğretmenleriniz de bu panel üzerinden çalışmalarınızı takip ederek sizi yönlendirebilecek. Bu sayede öğreniminiz boyunca her zaman doğru adımları atabileceksiniz.
Daha Sosyal
Wall Street English'in Dijital Topluluğuna katılarak, tüm dünyada sizin gibi İngilizce öğrenen diğer Wall Street English öğrencileri ile bir araya geleceksiniz. Böylece sosyal bir platformda, İngilizce bilginizi pratik ile geliştirebileceksiniz.