Bir Başarı Hikayesi Sevil Şatana!

15/11/2018 By
962

İngilizce öğrenme yolculuğuna Wall Street English Türkiye ile başlayan ve bizimle birlikte başarılı sonuçlar elde eden değerli öğrencimiz ile tanışın; Elde ettiği başarılı sonuçlar sayesinde Wall Street English International tarafından da takdir edilen ve gururla tüm dünyaya duyurulan Sevil Şatana!

 

Sevil Şatana Wall Street English ile tanışmadan önce İngilizce kurslarına yeteri kadar güvenmediği ve korkuları olduğu için kayıt olmaktan hep kaçınan biri olmuştu. Buna rağmen çok sayıda araştırma yapan ve doğru yeri arayan öğrencimiz Wall Street English ile tanışma fırsatı buldu. Wall Street English’in esnek ders programı ve İngilizce öğrenme metodundan oldukça etkilenerek yolculuğuna Wall Street English ile başlamaya karar verdi.

Wall Street English’e 4 sene önce başlayan Sevil Şatana, İngilizce seviyesinde başarılı bir yükseliş sağladı. Öğrencimiz Wall Street English’in eğitim metoduna uyum sağladı ve tüm aşamalarına düzenli olarak katıldı. Sadece ana derslere katılmakla kalmayıp; bunların yanı sıra Wall Street English’in sosyal klüplerine, bolca konuşma pratiği yapabileceği tamamlayıcı sınıflarına da katılım sağlayan Sevil; başarısında bu tamamlayıcı sosyal çalışmaların etkisinin büyük olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Sevil Şatana bu sosyal çalışmalarda tanıştığı arkadaş ve öğretmenleri ile de irtibatını koparmayarak, onların da başarısında büyük etkisi olduğunu söylemekten çekinmiyor.

 

     İngilizcede daha fazlasına ihtiyacın varsa    

Formu Doldur

 

2016 – 2018 yılları arasında İngiltere, Fransa, Arabistan ve Portekiz’de bir çok seminer ve konferanslara katılan Sevil Şatana, konferanslarda farklı alanlarda uzman yaşam koçları ile tanıştı. Kendisinin de en büyük hayali ve hedefi uluslararası konferanslarda yaşam koçu olarak konuşmalar yapabilmek. Şimdi Wall Street English International’ın sağladığı motivasyon ile başarısını daha da yükseğe çıkaracağının ve hayalindeki gibi uluslararası konferanslarda yaşam koçluğu yapmaya çok yaklaştığının farkında.

 

İngilizce öğrenme sürecini başarı ile tamamlayan Sevil Şatana ile birlikte İsrail, İtalya, Türkiye ve Vietnam’dan dört öğrenci Kasım 2018’de kendi kişisel başarı öykülerini paylaşmak için İtalya’nın Milano kentinde bir araya geldi. Kendi deneyimlerini ve İngilizce öğrenme süreçlerini paylaşmak isteyen bu dört öğrenci İngilizce öğrenmek isteyen ama bir türlü başlayamayan herkese ilham kaynağı olacak.

 

Wall Street English Sevil Şatana gibi tüm öğrencilerine, kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunuyor. Bu sayede yeni bir dil öğrenmenin tüm zorluklarını rahatlıkla atlatmaya ve  öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Kişiselleştirilmiş programımız sayesinde, öğrencilerimizin kurs saatlerini kendi programlarına göre seçmelerine ve dilediği zaman İngilizce öğrenme deneyimini yaşamalarına olanak tanıyoruz. Bunun yanı sıra karma öğrenme metodu, deneyimli eğitmen kadrosu, sosyal kulüp sınıfları gibi olanaklarla İngilizce öğrenme sistemini yeniden anlamdıran Wall Street English’in İngilizce öğrenme sürecinde en büyük destekçiniz olacağına emin olabilirsiniz.

 

Formu doldurun sizi arayalım!

Blog Formu