Şubelerimizde Yeniden Beraberiz, Gelin ve Merhaba Deyin

22/06/2020 By
432

Wall Street English olarak 1972’den beri insanların İngilizce öğrenme hayallerine ulaşmaları için çalışıyoruz. Ancak, geçtiğimiz birkaç aydır yaşadığımız küresel korona virüs pandemisi yüzünden hepimiz zor zamanlardan geçiyoruz.

İngilizce’nin global bir dil olduğu gibi, Wall Street English de global bir şirket ve bizim de tüm dünyada bulunan 29 ülkedeki 420 den fazla şubemiz de yaşadığımız pandemi sürecinden etkilenmiş durumda.

Korona Virüse Global Bir Cevap

Geçirdiğimiz bu zorlu süreçte önceliğimiz öğrencilerimizin ve ekip arkadaşlarımızın güvenliğini önceliğimiz haline geldi ve yetkili makamlar tarafından sunulan yönlendirmeler gereği şubelerimizi geçici bir süre kapatmamız gerekti.

Wall Street English olarak her zaman öğrencilerimize destekleyici, esnek ve etkin bir öğrenme deneyimi sunmayı hedefleriz. Yaşadığımız bu süreçte tüm bu öğrenme deneyimini ve imkanlarını süreçte bunların yanında öğrencilerimize güvenli bir ortam sunmayı hedefledik.

100% Online Eğitim İle En Destekleyici Öğrenme Tecrübesi

Şubelerimizin kapalı kaldığı süre boyunca öğrencilerimizin çalışmaya devam edebilmeleri için çabucak adapte olmamız gerekliydi ve bunun için online bir çözüm geliştirip sunmayı başardık.

29 ülkedeki marka ortaklarımızın da yardımıyla tüm 160.000 öğrencimizi sadece birkaç haftada online eğitim platformumuza  taşımayı başardık.

Karantina altındayken de sıkı çalışıp hem öğrencilerimize hem de çalışanlarımıza destek olabilmek için 100% online’ı sunup daha da geliştirdik.

Öğrencileri ve Çalışanları Korumak

Tüm bu süreçte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de bizim asıl önceliğimiz öğrencilerimiz ve ekip arkadaşlarımızın sağlığı ve güvenliğidir.

Yerel otoriteler tarafından  verilen tavsiyelerin yerine getirilmesi ve takip edilmesini görevimiz bildik ve şu an bu tavsiyelere uyarak tüm şubelerimizin açıldığını bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

En Yakın Şube Hakkında Bilgi Edinme

Size en yakın olan şube için daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer bu süreçte şubede eğitim almak istemezseniz, 100% online olarak İngilizce öğrenmeye devam edebilirsiniz. Evinizin rahatlığında, kanıtlanmış öğrenme metodumuz ile İngilizce öğrenmenin tadına varın.

Yaşadığımız bu normalleşme sürecinde de İngilizce öğrenme yolculuğunuzda size güvenli bir şekilde destek olduğumuzdan emin olmak istiyoruz.

Dünyanın her yerinde zor zamanlar yaşanırken, bizler kendimizi size en destekleyici ve motive edici öğrenme tecrübesi ni sunmaya  adadık.

Size daha fazla nasıl yardımcı olabiliriz bilmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve online olarak ya da şubelerimizin birinden bir randevu alın. Eğitim danışmanlarımızdan biri sizinle iletişime geçecek ve size İngilizce ile ilgili amaçlarınıza nasıl ulaşacağınızı bulmanıza yardımcı olacak.

Formu doldurun sizi arayalım!