Exercises for B2 level in English

Eğitim kadromuz

İngilizce öğrenmenizi nasıl destekliyoruz?

Wall Street English'te deneyimli ve yüksek nitelikli bir ekibin kişiselleştirilmiş desteği sayesinde İngilizce öğrenmenizi sağlıyoruz. Başından sonuna kadar ilerlemeniz dikkatle izliyor ve hedeflerinize ulaşırken başarınızı garanti altına almak için sizi yönlendiriyoruz. İngilizce öğrenme uygulamaları ya dam klasik kursların aksine sürekli takip ve destek ile size benzersiz bir öğrenme deneyimi sunuyoruz. 

Nitelikli yabancı öğretmenler

Online ve yüz yüze derslere katılan öğretmenlerimiz İngilizce öğretme konusunda yetkin sertifikalı öğretmenlerdir.  

Online eğitimlerimizin avantajlarından biri, çalışanlarınızın çok sayıda farklı öğretmenle canlı derslere katılmasıdır. 

Wall Street İngilizce öğretmenleri, ana dili İngilizce olan çeşitli ülkelerden gelmektedir; bu, dinleme ve telaffuz becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için idealdir. Az kişilik sınıflarda yapılan derslerimiz sayesinde, anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz ilerlemenizi takip eder ve İngilizcenizi nasıl daha da ileriye taşıyacağınız konusunda yararlı geri bildirimler ve rehberlik sunar.

Wall Street English Teacher

Kişisel İngilizce Koçu

Wall Street English'te her öğrencimizin bir Kişisel İngilizce Koçu buunur.

İngilizce Koçunuz, çalışma temponuz ve İngilizce konuşurken nasıl öz güven oluşturacağınız konusunda size sürekli destek ve rehberlik sağlayarak öğrenme hedeflerinizde başarılı olmanızı sağlar.

Kişisel İngilizce Koçunuz:

  • Düzenli ve etkin bir çalışma temposu kazanmanızı sağlar
  • Eğtim ile ilgili tüm sorularınız için size rehberlik eder
  • Motive kalmanıza ve hedefinize odaklanmanıza destek olur

Kişisel koçunuz, eğitiminizin başında Wall Street İngilizce öğrenme yöntemini size detaylı olarak tanıtır ve hedeflerinizi tanımlar. İlerlemenizi takip etmek ve adaptasyon sürecinizi en verimli şekilde geçirmeniz için ilk eğitim seviyeniz boyunca sizi her hafta arar. İlerleyen süreçlerde de düzenli aralıklarla bir araya gelirsiniz. Eğitim yolculuğunuz boyunca, doğru hızda çalışmaya devam ettiğinizden emin olmanıza yardımcı olur. .

Ayrıca, ilerlemenizi, notlarınızı, karşılaştığınız zorlukları gözden geçirmek ve daha ileri seviyeler için hazır olduğunuzdan emin olmak için her seviyenin sonunda koçunuzla düzenli olarak 30 dakikalık bir danışmanlık seansından yararlanabilirsiniz. Yüz yüze planlarımızdan birine sahipseniz Wall Street şubelerinden birine gidebilir ve koçunuzla istediğiniz zaman yüz yüze iletişim kurabilirsiniz. 

Eğitim Danışmanları

Eğitim Danışmanlarımız öğrenme hedeflerinize ulaşmanızı sağlamaya odaklanmıştır. İhtiyaçlarınızı belirler ve ardından online, yüz yüze veya her ikisini birden seçebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir çalışma planı oluşturur. Danışmanınız size özel ihtiyaçlarınızı değerlendirir ve sizin için ideal öğrenme çözümünü bulur. 

Ayrıca eğitiminiz boyunca gelişiminizi takip eder ve gelişiminiz için yapmanız gerekenler konusunda size geri bildirimde bulunur. 

Course to prepare for TOEFL