FAQ question mark

İngilizce öğrenmek için en uygun zaman ne zaman?

İngilizce öğrenmek için en uygun zaman diye bir zaman veya kural yoktur. İlk kararı alır almaz başlamanızı öneririz!

Wall Street English ile bugün başlamaya ne dersin?

 

FAQ question mark

Wall Street English’in diğer İngilizce kurslarından farkı nedir?

Wall Street English’te öğrenci merkezli ve konuşma odaklı Blended (Harmanlanmış) Metodu kullanıyoruz. Dil bilimcilerin geliştirdiği ideal çalışma döngüsüyle öğrencilerimizin İngilizceyi ezbere dayalı klasik eğitim sistemleri gibi yapay değil, bir çocuğun ana dilini öğrendiği gibi doğal bir süreçle edinmesini sağlıyoruz. Öğrencilerimiz, derslerini online olarak dilediği zaman dilediği yerden sabit bir gün ve saate bağlı kalmadan devam edebilirler. Uzman öğretmenlerimiz, öğrenme yolculuğunun her adımında onlara eşlik ederler. Merkezlerimizde, kapıdan girildiği andan itibaren İngilizce konuşulan bir ortam sunulur. Başarısı kanıtlanmış eğitim metodumuzla, öğrencilerimize hedeflerine ulaşacaklarını garanti ederiz. Öğrencilerimizin gösterdikleri gelişimleri sürekli takip eder ve eğitimin her aşamasında ölçümleriz. Tüm seviyelerimiz dünyanın en güvenilir standartları olan Global Scale of English’e göre hazırlanmıştır. Yani öğrencilerimiz uluslararası standartlarda eğitim aldıklarından emin olurlar.

FAQ question mark

Wall Street English’in metodu nedir?

Wall Street English’te esnek, kişiselleştirilmiş, konuşmak odaklı ve öğrenci merkezli olan Blended (Harmanlanmış) Metodu kullanıyoruz. Seviyelerimiz en güvenilir uluslararası standartlardan biri olan Global Scale of English’e göre hazırlanmıştır. Öğrencilerimiz derslerini online olarak diledikleri zaman diledikleri yerden ve tüm cihazlardan yapabilirler.

Metodumuzla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için Metodumuz sayfasına bakabilirsiniz.

FAQ question mark

TOEFL nedir?

TOEFL (Test of English as a Foreign Language), kişinin İngilizce konuşma, okuma ve yazma becerilerini ölçen en iyi sınavlardan biridir. Pek çok Amerikan ve İngilizce eğitim veren üniversite, başvuranlardan bu sınav için yeterlilik ister. Ayrıca günümüzde İngilizce konuşulan bir çok kurumda da adaylar için kriter olarak istenmektedir.

TOEFL ile ilgili detaylı bilgiye blog yazımızdan da ulaşabilirsiniz.

 

FAQ question mark

Wall Street English’e nasıl katılabilirim?

Wall Street English ailesine katılmak oldukça kolay ve keyiflidir. Türkiye’de 2001 yılından beri 9 ilde, 15 merkezimizle  hizmet vermekteyiz. Wall Street English’te aile olmanın ilk adımı ise form doldurmak ve sizi arayan ekip üyemize hedeflerinizi ve beklentilerinizi anlatmaktır.

Size en yakın merkezimizi görüntülemek için şubelerimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

FAQ question mark

İngilizce öğrenmenin en hızlı yolu nedir?

Birçoğumuz okulda veya hayatımızın bir döneminde İngilizce öğrenmeye çalıştık. Ancak genellikle istediğimiz gibi hızlı ve verimli öğrenemediğimizi fark ettik. Bunun nedeni klasik ezbere dayalı yöntemle yani konuşma ve dinleme yerine sadece dil bilgisi kurallarının öğretildiği ve öğretmen odaklı eğitim sistemi yüzündendir.

Düşük bir seviyeden başladığınızda aslında oldukça hızlı bir şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz. Wall Street English’in Harmanlanmış (Blended) yöntemiyle daha hızlı öğrenebilmeniz ve zamanınızı daha iyi kullanabilmeniz mümkündür. Evde veya merkezlerimizde çalışmalarınızı tamamlayabilir ve bol bol pratik yapma imkanı elde edebilirsiniz. Blended Metod daha hızlıdır, çünkü konuşma odaklı ve öğrenci merkezlidir. Dinleme, tekrar etme, okuma, konuşma, yazma ve pratik etme adımları ile ezber gibi yapay değil, ana dilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreç sunmaktadır.

FAQ question mark

İngilizce kurslarının fiyatları nedir?

İngilizce kursunun fiyatı sizin için en uygun seviyeye ve hedeflerinize bağlı olarak değişir. Wall Street English’te kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak birçok çözümümüz vardır. Wall Street English’in en önemli farklarından biri esnek olmamızdır. Haftada 3 ila 4 saat boyunca benzersiz metodumuzu takip ederseniz İngilizce öğreneceğinizi garanti ederiz. Eğitim Danışmanınızla birlikte, ihtiyacınıza göre planlanan eğitiminiz için hesaplanan fiyat ile sizi belirlediğiniz seviyeye gelene kadar destekleriz.

İngilizce kursumuzun fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi için Fiyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

FAQ question mark

İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir?

Hiçbir dili bir gece de konuşmaya başlayacağımız bir sihir veya yöntem yoktur. İngilizceyi başarıyla öğrenmek ve konuşmak için Blended (Harmanlanmış) Metodu öneriyoruz. Seviyenize uygun olarak hazırlanan interaktif dersleri yapmak, dijital kitaplar ile bunları pekiştirmek, uzman öğretmenler eşliğindeki derslere katılmak ve tamamlayıcı aktivitelerle bol bol pratik yapmaktan oluşan çalışma döngüsünü tamamlamanız yeterli olacaktır.

Bizimle İngilizce öğrenme hakkında daha fazla bilgi edinmek için WSE Neden Farklı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

FAQ question mark

What is blended learning? tr

Blended learning is an educational program that combines both online learning and traditional classroom methods. At Wall Street English our blended learning method is suitable for many different learning styles. As a student of Wall Street English, you will engage and learn the English language through Digital Workbooks, Complementary Classes, and social clubs.

FAQ question mark

What is the Wall Street English course? tr

At Wall Street English our courses are tailored to individual needs and specifically designed to place you at the right academic level, allowing you to study at your own pace and reach to personal goals. We design our courses around engaging Hollywood-style TV sitcoms, including over 100 characters, representing 30 different accents from around the world. Wall Street English offer over 20 levels of English ranging from beginners to advanced, with additional courses for individuals who are new to learning English, wish to engage with business-related content and support for advanced students.

To find out more about the Wall Street English course, please visit our uniqueEnglish Courses section.

 

 

FAQ question mark

How long does it take to learn English? tr

The length of time it takes for an individual to learn English is dependent upon on a number of factors including the time that you invest, the areas you wish to improve and your current level of English. At Wall Street English we will help you find a personalized course and open up a world of opportunities for you.