Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

FRANCHISE

franchise
İngilizce Seviye Tespit Sınavı      SEVİYE TESPİT SINAVI
   
İngilizce Kursları ve Eğitimler      KURSLAR ve EĞİTİMLER
   
WSE İletişim Bilgileri      BİZE ULAŞIN
   
İngilizce Öğrencileri Görüşler      BAŞARI HİKAYELERİ

Franchise Modeli ile İlgili Genel Bilgiler:

Franchise giriş bedeli bir defaya mahsus olmak üzere alınmaktadır. Franchise giriş bedeli bölgenin potansiyeline göre değişmektedir.

Pazarlama katkı bedeli: Yatırımcı her ay yaptığı ciro üstünden 7% pazarlama katki bedeli ödemektedir.

Franchise royalty ücreti: Aynı şekilde yatırımcı aylık cirosunun 10%’sini royalty olarak ödemektedir.

Bir WSI merkezinin yatırım maliyeti açılacak merkezin büyüklüğüne (Minimum 350 m2 net alan gereklidir), mekanın iç fiziki şartlarına göre değişebilmektedir. Bununla birlikte yatırımcının yeteri kadar bir kaynak ayırması öngörülür. Wall Street Institute’ a ulaşan tüm başvurular dikkate alınır, incelenir ve 48 saat içerisinde geri dönüş yapılır. Ön değerlendirme aşamasında Wall Street Institute International’ ın belirlediği franchise kriterleri belirleyicidir. Franchise başvurusu yapan kurumların organizasyonel, operasyonel ve finansal alanlardaki profili; geçmiş faaliyetleri ile birlikte incelenir.Wall Street Institute franchise modeli hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilir veya ilgili mail adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Franchise
  
 
 
 
 
 
   
Detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım !
Bulats

Siz de Wall Street Institute ailesinin bir parçası olmak, karlı ve prestijli yatırım yapmak istiyorsanız, ücretsiz hattımızı arayabilir veya info@wse.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Pearson        © WSE Türkiye 2013        Gizlilik       Franchise       İngilizce Öğreniyorum