Wall Street English students learning in the Global Online Classroom

Global Online Sınıflarımıza Katılın

Yeni global online sınıflarımız online eğitim anlayışını bambaşka bir noktaya taşıyor.

Bu yepyeni sınıf deneyimiyle istediğiniz İngilizce seviyesine ulaşacağınızı, üstelik de bunu dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman 7gün/24 saat katılabileceğiniz derslerle gerçekleştireceğinizi garanti ediyoruz.

Online eğitimde neden bu kadar iddialıyız?

Wall Street English'in Global Online Sınıflarında İngilizce öğrenirken; 

 • İster gün doğmadan ister gece yarısı... 7 gün 24 saat kendinizi ne zaman hazır hissederseniz dersinize o zaman katılırsınız. 
 • Farklı ülkelerden sizinle aynı seviyede öğrencilerle derslere katılırsınız.
 • Sınıflarımız sizin dışınızda en fazla 3 kişiden oluşur. Aradığınız konuşma pratiğini tam anlamıyla yapabilirsiniz. 
 • Akıcılığınızı geliştirecek sosyal kulüp çalışmaları ve tamamlayıcı derslere de online olarak katılabilirsiniz. 
 • Tıpkı yüz yüze eğitimlerimizde olduğu gibi, hedeflediğiniz seviyeye ulaşacağınızı garanti ederiz.

Öğrenci odaklı

Global Online Sınıflarımızda  öğretmenlerimizin tamamı ‘online eğitim’ konusunda uzmanlaşmış, sertifikalı ve ana dili İngilizce öğretmenlerdir. Bu deneyimli öğretmen kadromuzla dersin odağında her zaman siz olacaksınız, hızlı ve etkin şekilde istediğiniz seviyeye geleceksiniz. 

Üstelik dünyanın farklı ülkelerinden, sizinle aynı seviyede öğrencilerle birlikte derslere katılacaksınız. Birçok farklı aksana sahip uluslararası öğrencilerle iletişim kurma pratiği yapacaksınız. Sınıflarımızda sadece İngilizce konuşuyoruz, böylece ilk günden itibaren İngilizce öğrenmeye başlayacaksınız.

The best people - Global Online Classroom

Modern tasarım

İhtiyaçlarınıza göre yenilenmiş bir sınıf deneyimi ve öğrenciye odaklanan modern bir ara yüz ile daha çok İngilizce konuşma fırsatı bulacaksınız. Derslerinizi gerçek hayattan, güncel konuları temel alan ders materyalleri ile işleyecek, deneyimli öğretmenlerinizden İngilizcenizi nasıl geliştireceğiniz konusunda anlık geri bildirimler alacaksınız. Global Online Sınıflarımızda tasarıma odaklanarak online deneyiminizi önemli ölçüde geliştirdik.  

 

The best design - Global Online Classroom

Gelişmiş teknoloji

Daha önce online öğrenmede sorun yaşadıysanız ve hiçbir zaman işe yaramayan sistemlerle mücadele ettiyseniz, Global Online Sınıflarımız sizin için özel olarak geliştirilmiştir. Yeni online sınıflarımız dünyanın en çok kullanılan dijital toplantı uygulaması ZOOM ile yaptığımız özel bir ortaklıkla geliştirildi. Kullandığınız cihaz ne olursa olsun dersinize hiçbir sorun yaşamadan etkin bir şekilde katılabileceksiniz. 

Nerede olursanız olun tam anlamıyla bir sınıf deneyimi yaşayacaksınız. 

The best tech - Global Online Classroom
Wall Street English student learning online

Özellikle online olarak İngilizce öğrenmek ya da pekiştirmek isteyen kişiler için daha iyi bir seçenek bilmiyorum. İki yıl önce İngilizce konuşma problemim ortaya çıkınca hiç düşünmeden kaydoldum ve kısa sürede konuşmaya başladım.

Çağrı

Wall Street English Öğrencisi

Neden Wall Street English online?

Seviyenize, hedeflerinize ve programınıza göre hazırlanmış bir eğitim programı. Dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman derslere katılabilme esnekliği. Sertifikalı ana dili İngilizce öğretmenler. Kişisel İngilizce koçluğu. Sonuç garantisi. Bizi seçtiğinizde ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz!

İhtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş eğitim programı

İngilizce öğrenme yolculuğunuza seviyenizi Avrupa Dil Standartlarına göre tam ve doğru olarak belirleyerek başlayacağız. Wall Street English'te başlangıçtan ana dil düzeyine kadar uzanan 20 seviyelik derinlemesine bir program sunarız. Böylece ister başlangıç ister ileri düzeyde olun mutlaka İngilizcenizi daha ileri götürebileceğiniz bir programı size özel olarak oluşturabiliriz.

Dilediğiniz yerden katılabileceğiniz canlı dersler

Öğretmenlerimiz online İngiizce eğitimi konusunda uzmandır. Derslere nereden katılırsanız katılın, istediğiniz geri bildirim ve yönlendirmeleri size sunarak hedefleriniz doğrultsunda ilerlemenizi sağlayacaklar.

İlerlemeniz için gerekli olan destek

akıllı modüllerle geliştirilmiş sistemimiz, sizi her adımda destekleyen öğretmenleriniz ve İngilizce öğrenm koçlarınız hedeflerinizle paralel bir ilerleme kaydettiğinizden emin olmak için hep yanınızda olacaklar. Wall Street English'in kişiselleştirilmiş İngilizce öğrenme programlarıyla İngilizce öğrenme yolculuğunuzda asla yalnız yürümeyeceksiniz. 

Her zaman, her yerden online erişim

Her 10 öğrencimizden 8'i Wall Street English'in denedikleri tüm öğrenme uygulamalarından daha iyi olduğunu düşünüyor*

Female student learning on a mobile at Wall Street English

İngilizce kurs programlarımız

İngilizce öğrenirken kendinize yaptığınız yatırımı riske atmayın. Wall Street English'te  alacağınız sonucu en baştan garanti ederiz. Deneyimli Eğitim Danışmanlarımız bulunduğunuz seviyeyi ve İngilizce öğrenme ihtiyacınızı tam olarak belirler ve bu ihtiyaca en uygun size özel bir eğitim programı sunarlar. 

Ücretsiz eğitim danışmanlığı almak, size en uygun eğitim planı fiyatlarını ve farklı ödeme seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin. 

Online

Global online sınıflarımızda dilediğiniz yerden 7/24 derslerinize katılın. Dünyanın farklı ülkelerinden sizinle aynı seviyede öğrenciler ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenin.

 • Ana dili İngilizce öğretmenlerle canlı dersler
 • 7/24 dilediğin yerden derslere katılma
 • En fazla 4 kişilik sınıflar
 • Kişisel İngilizce Koçluğu
 • Sosyal kulüp aktiviteleri
 • Akıcı konuşma dersleri

İngilizce ile 3 milyondan fazla öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk