Advanced English students

1972'den beri öğrencilerimizin İngilizce öğrenerek hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Sürükleyici, entegre ve benzersiz! Sunduğumuz İngilizce öğrenme deneyimi, mezun ettiğimiz milyonlarca öğrenci tarafından böyle ifade ediliyor. 

Öğrenmeyi eğlenceli, esnek ve etkili hale getirmek için sürekli yenilikler yaparak ve yeni yollar yaratarak daha da ileri gitmenize yardımcı oluyoruz. Bize hedefinizi söyleyin, sizi oraya ulaştıralım.

En iyi olmak için, en iyiler tarafından üretildi

Garantili ilerleme

Bizim yöntemimizi izlerseniz öğrenirsiniz - bu kadar basit. Size sofistike öğrenme sistemleri, kişiselleştirilmiş destek ve küresel standartlara uygun çalışma planları sunuyoruz. Başarılı olmak için ihtiyacınız olan alışkanlıkları, rutinleri ve deneyimi edinirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme planları

İngilizce kursunuzu seviyenize, programınıza ve hedeflerinize göre uyarlıyoruz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, tam olarak doğru seviyede başlayabilirsiniz - ister tam bir acemi olun, ister ustalık için çalışın.

Canlı dersler, en iyi öğretmenler

Yüksek nitelikli, ana dili İngilizce öğretmenlerimiz, öğrenme deneyiminiz boyunca sizi motive eder ve yolunuza devam etmenizi sağlar.

Kişisel İngilizce koçunuz, benzersiz destek

Her öğrenci ile size özel bir Kişisel İngilizce Koçu ilgilenir. Size yardım etmek, desteklemek ve motive etmek için ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Wall Street English ile asla yalnız değilsiniz.

Esnek öğrenim, online ve yüz yüze

Size uygun bir zamanda, size uygun bir şekilde derslere katılabilirsiniz. Online derslerin rahatlığını ya da sürükleyici bir şube içi deneyimi seçebilirsiniz. Ya da Karma (mix) planlarımızla her ikisini de kullanabilirsiniz. Wall Street English kesintisiz, esnek ve sizin koşullarınıza uygun öğrenim anlamına gelir.

Ödüllü teknoloji

Tam entegre deneyimimiz, sürükleyici öğrenmede son noktadır. İlgi çekici bir TV dizisi, otomatik konuşma tanıma özellikli interaktif alıştırmalar ve özel olarak oluşturulmuş Dijital Sınıfımız ile İngilizce çalışın, pratik yapın ve konuşun. Bire bir destek, küçük sınıflar ve ünlü olduğumuz garantili sonuçlar alın.

50 yıldır hep daha ileri gidiyoruz

Wall Street English ile sadece eğlenmek ya da 50 yıllık başarılarla kanıtlanmış garantili sonuçlar için öğrenmiyorsunuz, yarın için, yarın için sahip olduğunuz umutlar, kariyer hedefleri, eğitim hedefleri, seyahat deneyimleri ve daha iyi yaşam fırsatları için öğreniyorsunuz. Geleceğiniz için öğrendiğinizde işte, okulda ve hayatta daha fazlasını başarabilir ve daha ileri gidebilirsiniz. 

50 yılı aşkın süredir, uzman öğretmenlerimiz 3 milyondan fazla insanın İngilizce öğrenmesine yardımcı oldu. Bunu başardık çünkü 1972'de başladığımızdan beri ileri görüşlü, geleceğe odaklı öğrenme tekniklerini kullanarak ve daha fazla insana ulaşmak için en son teknolojiyi benimseyerek geleceğe odaklandık. Gelecekteki eğitimimizi daha da güçlü kılmak için geçmişten dersler çıkardık.

Gelin ve merhaba deyin

Dünyanın her yerinde bulunan son teknoloji öğrenme merkezlerimiz var. Bizi ziyaret edin ve İngilizce ile daha ileri gitmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Okullarımızdan birini bulun

Wall Street English'te çalışmak

Kariyerinizi daha ileriye taşımak için bir fırsat mı arıyorsunuz? Her zaman yüksek nitelikli İngilizce öğretmenlerinin yanı sıra Eğitim Danışmanları ve Kişisel İngilizce Koçları arıyoruz. Aradığınız ne olursa olsun, insanların İngilizce ile daha ileri gitmelerine yardımcı olmak istiyorsanız, sizden haber almak isteriz.

Bizimle çalışmak hakkında daha fazla bilgi edinin.

Wall Street English Teacher

Sertifikalı öğretmenler. Kişisel koçlar. Sürükleyici öğrenme. Garantili sonuçlar. Wall Street İngilizcesi: Daha ileri gidin.