Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

ogrenci-gorusleri
BİLGİ FORMU
Hemen formu doldurun, sizi arayalım.
 
 
 
 
 
 
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metnini Okudum, Onaylıyorum.
    
 
    
  
  
İngilizce Seviye Tespit Sınavı      SEVİYE TESPİT SINAVI
   
İngilizce Kursları ve Eğitimler      KURSLAR ve EĞİTİMLER
   
WSE İletişim Bilgileri      BİZE ULAŞIN
   
İngilizce Öğrencileri Görüşler      BAŞARI HİKAYELERİ
 

Yılmaz Günenç

WSE Gaziantep
Yılmaz GünençDear. Ms/Mr I have already finished my study (15 months) at Wall Street English in Gaziantep. I would like to express to you my gratitude with pleasure.Being as a local English course student i have clearly seen the differences between Wall Street and any other courses. Your blended method and education system enables us to improve our English in the most effective way. I also would like to thanks all your employees in Gaziantep branch. They all are very friendly and helpful they made my experience awesome. Even though the price is high but the service was on top. I have no regret with my choice.Thanks to branch director Mr. Ömer Faruk Demir, my education consultant Ms. Didem Özsamanlı, my teachers Mr. Hakan Karaduman, Ms. Cansu Tanrıöver and Mr. Kash Praatek. I have made very good progress with them. Now i am able to attend foreign universities' business e-learning programs. That makes me so happy :)PS: Special thanks to former branch manager Mr. Savaş Okuyucu. He is a great leader. Merhaba,Wall Street English Gaziantep şubesinde 15 aydır İngilizce eğitimi alıyorum. Eğitimimi yeni tamamladım ve İngilizcemdeki gelişimden çok memnunum olduğum için bunu dile getirmek istedim.Kursuma devam ettiğim süre boyunca Wall Street English'in diğer kurslardan farkını çok daha iyi anladım. WSE Blended Metodu ve eğitim sistemi İngilizcemi en etkili şekilde geliştirmemi sağladı. 15 ay önce başladığım İngilizce seviyemle şu anki İngilizce seviyem arasında müthiş bir ilerleme var. Bunda katkısı olan bütün Gaziantep şubesi çalışanlarına teşekkür ederim. Tüm çalışanlar, kursa devam ettiğim süre zarfında beni sürekli desteklediler ve her zaman yanımda oldular. Verilen hizmetin ödemiş olduğum ücreti sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.Gerçekten kaliteli bir hizmet aldım. Wall Street English kursunu seçerek çok doğru bir karar verdiğimi söylemeliyim.Şu an yabancı bir üniversitede 'business e-learning programs' eğitimine devam ediyorum.Bu programa gelmiş olduğum İngilizce seviyem sayesinde kaydolabildim ve çok mutluyum. Şube direktörü Ömer Faruk Demir, eğitim Danışmanı Didem Özsamanlı, İngilizce öğretmenlerim Hakan Karaduman, Kash Pratek ,Cansu Tanrıöver'e herşey için çok teşekkür ederim.Şube müdürü Savaş Okuyucu 'ya yardımları ve destekleri içinde ayrıca çok teşekkür ederim.
 

Halit Kıvanç Bozdağ

Kurumsal İletişim Uzmanı  / WSE Taksim
Merhaba, Yaklaşık 3 ay önce WSE Taksim şubesine kayıt oldum. İlk başta bazı endişe ve şüphelerim vardı ama geçtiğimiz bu 3 ay içerisinde WSE eğitiminin bana gerçekten çok şey kattığını düşünüyorum. Taksim şubesinde çalışan arkadaşlara ayrıca teşekkür etmek isterim. İngilizce ile ilgili her türlü sorunumda bana yardımcı olmalarının yanında daima güler yüzlü ve ilgiliydiler. Tüm sorularımı sabırla cevaplayıp kafamdaki kuşkuların dağılmasına ve daha güvenerek eğitime devam etmemi sağladılar. Etrafımda İngilizce eğitimi arayan arkadaşlarıma ve çevreme Taksim şubesini çok rahatlıkla önerebiliyorum. Daha önce hiç bir şekilde İngilizce konuşamayan ben, dün kendime güvenerek Google İrlanda ofisi ile çok kolay olmasa da konuşabildim, en azından kendimi anlatabildim ve onları anlayabildim. :) Tüm bunlar için teşekkür ederim.
 

Tülay Hacıoğlu

WSE Şişli
Tülay  HacıoğluMerhaba, ben Tülay Hacıoğlu. İngilizce hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Özellikle globalleşen dünyada ve sosyal medya ile küçülen dünyada. Seyahatlerimizin de sınırı kalmadı artık. Dünyada yaygın bir dil olarak konuşulan İngilizce öğrenmek kaçınılmaz oldu. Artık sizde İngilizceyi öğrenmek istiyorsanız en iyi seçenek olarak WSE ailesine başvurun. Ben öyle yaptım ve kararımdan çok memnunun. Burada İngilizceyi sadece ders ortamında işlemiyoruz. Sosyal alanlarıyla kültürüyle yaşayarak öğreniyoruz. İngilizce ana dili olan öğretmenlerimizle tamamen onların gözünden İngilizce öğreniyoruz. Yarışmalarla İngilizceyi eğlenceli hale getiriyoruz. Bayram ve kutlama günlerini benzer ortamlar yaratarak nedeni ve anlamını yaşayarak İngilizcemize anlam katıyoruz. Tartışma ve sohbetlerimizde güncel konularla bilimden sanata her konuyu işleyebiliyoruz. İngillizce biliyorsanız bile İngilizcenizi güncel ve sıcak tutmak için katılmanız gereken bir yer.
 

Salih Gökdemir

WSE Antalya
Salih GökdemirMerhaba ben Salih Gökdemir, 1 yıldır Wall Street English öğrencisiyim ve halen devam etmekteyim. İngilizce, eğitim/öğretim sisteminden dolayı benim için büyük bir korkuydu. Çok fazla kurs denedim ama hiçbirinde başarılı olamadım. Wall Street English Antalya ile tanıştığımda korkularım devam etti ama zamanla o süper kadro beni korkularımdan uzaklaştırdı. İngilizceyi keyifli hale getirdiler. Kısa bir süre sonra baktım ki farkında olmadan konuşmaya başladım. Bunun tek nedeni sadece kurumun verdiği materyallerle çalışmam ve en önemlisi ise hiç kelime ezberi yapmamam. Sadece yeni karşılaştığım kelimeleri ilgimi çekecek ve zihinde yer edecek cümle kalıplarıyla kullandım. Şu an akıcı bir şekilde konuşabiliyorum.
 

Kerem Eymen Yıldız

Makine Mühendisi / WSE Kızılay
Kerem Eymen YıldızAdım Kerem Eymen Yıldız. Makine Mühendisiyim. Üniversiteye başladığımda İngilizce açısından bir cahildim diyebilirim. İki kelimeyi bir araya getiremez, İngilizcenin olduğu her yerden kaçardım. Tüm bunlara rağmen mesleğim için öğrenmek zorunda olduğumun farkındaydım. Okulumun İngilizce eğitimine güvenmediğimden bir kurs aramaya başlamıştım. Ama aradığım 1 öğretmenin 20 kişilik sınıfta sadece tahtaya yazıp anlatması değildi. Çünkü benim için hiç bir yararı yoktu ve bir tavsiye üzerine WSE'ye geldim. Seviye belirleme sınavına girdiğimde sonuç beklenilen gibi geldi. Survival 1:) . Kurs için bilgileri almaya başladığımdan itibaren aradığım kurs eğitiminin bu olduğuna inanmıştım. O kadar beğenmiştim ki kurs ücreti tek maaşlı bi ailede olmama rağmen bir sıkıntı oluşturmadı. Çünkü bana getirecekleri bununla kıyaslanamayacak kadar büyüktü. Kabul ettim ve buna tek saniye bile pişman olmadım. Eğitiminin başında duyduğum şu cümle ne kadar doğru bir karar verdiğimi destekliyordu ; burada İngilizceyi, ana dilinizi öğrendiğiniz gibi öğreneceksiniz. Her zaman bu cümleye uygun eğitim aldım ve sözlerini tuttular. Ben kursu Threshold 3 seviyesini bitirerek noktaladım. Bana ne mi kazandırdı? 6 ay boyunca yurt dışında eğitimini devam ettirirken bir kez olsun zorlanmadım Türkçe konuşmak istemedim, İngilizce konuşmaya hep cesaretim vardı ve zevk alıyordum. Ben 4 sene önce iki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramazken şimdi her türlü yazıyı sözlük veya kitap yardımı olmadan yazıp anlayabiliyorum. Teşekkürler Wall Street English.
 

Beyda Başel

Bölge Koordinatör Asistanı / WSE Gaziantep
Beyda  BaşelBir hayalim vardı benim; İngilizce konuşmak. WSE ile tanışmam da tam bu noktada gerçekleşti; hayallerimin peşinden koşar adım gitmek isterken. Aklımdaki sistem sadece tahtanın önüne geçip gramer anlatan bir kurs değil, daha fazlasıydı. WSE bana İngilizce adına hayal ettiklerimden çok daha büyük imkanlar sağladı.Bir kere kapının girişinde sizi karşılayan o şeffaf ortam, odaların,kapıların sınıfların aklınıza gelen ne varsa her yerin camlarla çevrili olması sistemlerine ne kadar güvendiklerinin kanıtı gibidir. Kendi metotlarını anlatmak ve bunun için ders öncesi ön hazırlık aşamasını (ki WSE buna first lesson der) size isteğiniz doğrultusunda defalarca ve defalarca eğitim veren kaç kurumla karşılaştınız? Peki ya biri size hem eğlenip hem ingilizce öğreneceğinizi söyleseydi ne tepki verirdiniz? Sizi bilmem ama ben WSE ile tanışmadan önce böyle bir şey söyleselerdi gülüp geçerdim. Sonuçta ders ve eğlence kelimelerinin aynı cümle içerisinde kullanılması biraz garip gelebilirdi kulağa. Oysa biz bu okulda, bu ailede İngilizce şarkılar dinlerken kelimeler öğreniyoruz, etkinliklerimizde pratik yeteneğimizi geliştiriyoruz. Tamamlayıcı derslerimizle de öğrenciliği yaşımız kaç olursa olsun hissediyoruz. Demem o ki; eğer sizinde hayalleriniz arasında İngilizce öğrenmek varsa veya iş hayatınız için dil öğrenmeniz şartsa ve bütün bunlar için bir arayış içindeyseniz, WSE kapısını aralarken hiç tereddüt etmemelisiniz.
 
Pearson        © WSE Türkiye 2013        Gizlilik       Franchising       İngilizce Öğreniyorum