Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

SERTİFİKA ve ÖDÜLLER

sertifika-ve-oduller
BİLGİ FORMU
Hemen formu doldurun, sizi arayalım.
 
 
 
 
 
 
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metnini Okudum, Onaylıyorum.
    
 
    
  
  
İngilizce Seviye Tespit Sınavı      SEVİYE TESPİT SINAVI
   
İngilizce Kursları ve Eğitimler      KURSLAR ve EĞİTİMLER
   
WSE İletişim Bilgileri      BİZE ULAŞIN
   
İngilizce Öğrencileri Görüşler      BAŞARI HİKAYELERİ
 

Genel Avrupa Dil Standartları


WSE Landmark Study Conclude Wall Street English Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları grubu tarafından yapılan bilimsel araştırmaya göre, eğitim programı Genel Avrupa Dil Standartlarına (CEFR) uyumlu olduğu kanıtlanan ilk ve tek dil kursudur. 6 ülke, 5500 öğrenciyi kapsayan ve 2 yıl süren bu araştırma Wall Street English eğitim programının akademik açıdan da farklılığını ve kalitesini göstermektedir.CEFR (Common European Framework Reference for Languages) ile Uyumlu Eğitim Programı
WSE CERF Bir İngilizce dil programını değerlendirmenin en iyi yolu, eğitim programının ve metodunun ne kadar iyi olduğunu , o metodla öğrenmenin getirilerinin ne olduğunu ve dil becerilerini ölçen standartlarla arasındaki uyumu tespit etmektir. Bireylerin İngilizce yeterliliklerini ölçmede kullanılan “altın” standartlar 2001 yılında Avrupa Konseyi tarafından belirlenmiş, bugünün dil öğrenimi dünyasında en çok kabul gören ölçüttür. CEFR, tüm Avrupa’da yabancı dil öğrenenlerin başarılarını tanımlamada en çok kullanılan ve en çok bilinen kriterdir.

CEFR’ın ana amacı Avrupa’daki tüm diller için kullanılabilecek bir öğretim ve değerlendirme metodu sağlamaktır. Avrupa ülkelerindeki dil eğitimi için özel olarak tasarlanmış olmasına karşın zaman içerisinde dil yeterliliğinin seviyelerini tanımlamakta kullanılan uluslararası objektif bir standarda dönüşmüştür.

Wall Street English de, müfredatının CEFR Dil Yeterlilik Ölçütleriyle uyumluluğunu tespit etmek amacıyla 6 ülkeyi kapsayan ve 2 yıl süren bilimsel bir çalışma yapmıştır. Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları grubunun desteğiyle yürütülen çalışma, iki aşamalı olarak gerçekleştirilmiştir. İlk aşama, WSE öğrencilerinin İngilizce seviyelerinin CEFR standartlarına uyumlu olan BULATS Sınavı (University of Cambridge Business Language Testing Service / Cambridge Üniversitesi İş Dili Test Servisi) sonuçları arasındaki yakınlığı belirlemiştir. İkinci aşama ise Wall Street English müfredatı ve öğrencilerin dil becerileri ile CEFR İngilizce Yeterlilik Standartları arasındaki kusursuz uyumu ortaya koymuştur.

Alanında ilk defa yapılan ve devrim niteliği taşıyan bu çalışma sonucunda Wall Street English'in İngilizce programının CEFR Genel Avrupa Dil Standartları ile uyumlu olduğu kanıtlanmıştır. Böylece Wall Street English, uluslararası alanda kabul görmüş başarı ve yeterlilik ölçütleri ile uyum içinde olduğunu ortaya koyan tek İngilizce eğitim kurumu olma başarısını göstermiştir.

CEFR gibi, tüm dünyada tanınmış yeterlilik standartlarını rehber olarak kullanmak, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmada ve doğru dil kursunu seçmelerinde en önemli kriterlerden biridir. Bu sebeple, Wall Street English olarak bu araştırmanın, diğer dil okullarına da referans olmasını umuyoruz.


İlk ve tek ISO 9001:2008 kalite belgeli Dil Okulu


WSE ISO 9001:2008 Wall Street English 2005 Mart itibariyle İngilizce dil öğretim sistemi konusunda ISO 9001:2008 Kalite Belgesi alan dünyanın ilk ve tek dil okulu oldu.
Dünyada ilk kez bir dil okulunun İngilizce eğitim ve öğretiminde tasarım, gelişim, uygulama ve kalite kontrol sistemine verilen kalite belgesi, Wall Street English İngilizce eğitim sisteminin ayrıcalığını kanıtlıyor.


Uluslararası Mükemmellik Ödülü

WSE CERF WSE International, merkezi Amerika-Baltimore’da bulunan ve Wall Street English markasının 28 ülkede 450’den fazla merkezde gösterdiği faaliyetleri takip edip ölçümleyen bir çatı eğitim organizasyonudur. Her yıl düzenli olarak ülkelerin gösterdikleri performansı değerlendirilmekte ve farklı kriterlere göre en başarılı ülkeleri ödüllendirmektedir. Bu ödüllerin en prestijlisi ise Service Excellence (Hizmette Mükemmellik) olarak adlandırılan ve öğrencilere verilen hizmetin baştan uca belirli kalite standartlarına göre değerlendirildiği ödüldür.

Wall Street English Türkiye olarak, 2008-2009-2010 yıllarında, 28 ülke arasından bu ödüle 3 kez üst üste layık görülmüş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Pearson        © WSE Türkiye 2013        Gizlilik       Franchise       İngilizce Öğreniyorum