Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

WSE'NİN 5 FARKI

    >        >    
WSE İngilizce Eğitimi
Hakkımızda
WSE
farkliliklarimiz
BİLGİ FORMU
Hemen formu doldurun, sizi arayalım.
 
 
 
 
 
 
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metnini Okudum, Onaylıyorum.
    
 
    
  
  
İngilizce Seviye Tespit Sınavı      SEVİYE TESPİT SINAVI
   
İngilizce Kursları ve Eğitimler      KURSLAR ve EĞİTİMLER
   
WSE İletişim Bilgileri      BİZE ULAŞIN
   
İngilizce Öğrencileri Görüşler      BAŞARI HİKAYELERİ
 

Esnek Program

Wall Street English’te, öğrencilerimize, uzman öğretmenleri ile gerçekleştirecekleri pratik dersleri için, alternatifli gün ve saatleri içeren bir ders programı sunarız. Öğrenciler de bu alternatif ders saatlerinden kendilerine en uygun olanı seçerek rezervasyon yaptırır ve derslerine haftalık olarak belirledikleri farklı gün ve saatlerde katılabilirler. Böylece sabit bir gün ve saate bağlı kalmadan ilerleyebilirler.


Max. 5 kişilik Uygulamalı Pratik (Encounter) Dersleri

İngilizceyi birebir ilgi göreceğiniz ve bol bol konuşma imkanı bulacağınız bir ortamda öğrenmeniz çok önemlidir. Wall Street English Uygulamalı Pratik (Encounter) Dersleri, İnteraktif Dersler ve Dijital Kitap çalışmalarından sonra öğretmen eşliğinde gerçekleştirilen zorunlu pratik dersleridir. Bu dersler aynı seviyedeki maksimum 5 kişiden oluşan sınıflarda gerçekleştirilir. Böylece öğrenciler, uzman öğretmenlerinin birebir ilgileneceği, kendilerini rahat ve özel hissedecekleri ve en önemlisi bol bol konuşma fırsatı bulacakları bir ortamda İngilizce öğrenirler.


Ana Dilinizi Öğrendiğiniz Gibi Doğal Bir Süreç

İkinci bir dil edinme, tıpkı ana dilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreçtir. Dinleme, tekrar etme, okuma, konuşma, yazma ve pratik etme adımları ile İngilizceyi ezber gibi yapay değil, ana dilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreçte edinmeniz gerekir. Wall Street English Blended Metodu bu prensibi temel alarak oluşturulmuştur. Bu sayede öğrencilerimiz İngilizceyi tıpkı ana dilimizi öğrendiğimiz gibi öğrenir, rahatlıkla anlayıp akıcı biçimde konuşabilirler.


Sadece İngilizce Konuşulan Ortam

Wall Street English merkezleri öğrencilere kapıdan girdikleri ilk andan itibaren tamamen İngilizce konuşulan bir ortam sunar. Uzman öğretmenlerimiz, İngilizce öğrenme yolculuğunuzda size yol gösterir. İngilizceyi farklı ihtiyaçlarınıza uygun olarak nasıl kullanacağınızı gösterir ve İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmeniz için gerek merkez içerisinde gerekse merkez dışındaki aktivitelerde sizi cesaretlendirir. Tüm bu unsurlar dilin doğal ve içgüdüsel bir tarzda edinilmesini sağlar.


Ölçümlenerek İlerleme

Wall Street English'te öğrencilerimizin, gösterdiği gelişimi düzenli olarak takip ederiz. Öğrencilerimize dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma-yazma becerileri, dinleme-anlama becerileri ve akıcılık açısından gelişimlerini gösteren detaylı raporlar sunarız. Böylelikle ilerlemelerini sadece eğitimin sonunda değil, eğitimin her aşamasında ölçümleriz.
Pearson        © WSE Türkiye 2013        Gizlilik       Franchise       İngilizce Öğreniyorum