Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

WSE'nin 5 FARKI

    >        >    
WSE İngilizce Eğitimi
Hakkımızda
WSE
farkliliklarimiz
BİLGİ FORMU
Bilgi almak için hemen formu doldurun, sizi arayalım.
 
 
 
 
 
 
    
  
  
İngilizce Seviye Tespit Sınavı      SEVİYE TESPİT SINAVI
   
İngilizce Kursları ve Eğitimler      KURSLAR ve EĞİTİMLER
   
WSE İletişim Bilgileri      BİZE ULAŞIN
   
İngilizce Öğrencileri Görüşler      BAŞARI HİKAYELERİ
 

Esnek Ders Saatleri

Wall Street English, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerine esnek bir eğitim programı sunar. Bu uygulama sayesinde İngilizce eğitiminize dilediğiniz zaman başlayabilir, derslerinize günün her saatinde çalışabilir, ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizle yapacağınız pratik derslerinizi kişisel programınıza uygun saatlerde alabilirsiniz. WSE öğrencilerinin İngilizce öğrenmek için sınıf bekleme, sabit gün ve saatlerde eğitim alma zorunluluğu yoktur. Böylelikle; İngilizce öğrenme programınızı, zamanınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak düzenleyebilirsiniz.


Ortalama 2 Kişilik Sınıflar

Wall Street English öğrencileri, İngilizce öğrenirken ortalama 2 kişilik sınıflarda ders yapma olanağına ve kendilerini özel hissedecekleri bir öğrenim ortamına sahip olurlar. Kişiye özel eğitim sayesinde, seviyeniz her ne olursa olsun, bulunduğunuz seviyeden İngilizce öğrenmeye başlar, ortalama 2 kişilik pratik dersleri ile bol bol İngilizce konuşma fırsatı elde eder, bir sınıfa bağlı olmadan İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.


Ana Dilinizi Öğrendiğiniz Gibi Doğal Bir Süreç

İkinci bir dil edinme, tıpkı anadilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreçtir. Dinleme, tekrar etme, okuma, konuşma, yazma ve pratik etme adımları ile İngilizceyi ezber gibi yapay değil, anadilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreçte edinirsiniz. Wall Street English, bilgi ve pratiği harmanlayan Blended Metod ile İngilizceyi rahatlıkla konuşup, anlamanızı sağlar.


Ana Dili İngilizce Olan Uzman Öğretmenler

Wall Street English merkezleri öğrencilere kapıdan girdikleri ilk andan itibaren tamamen İngilizce konuşulan bir ortam sunar. İngilizce öğretim sertifikasına sahip ana dili İngilizce olan uzman öğretmenlermenlerimiz, İngilizce öğrenme yolculuğunuzda size yol gösterir. İngilizceyi farklı ihtiyaçlarınıza uygun olarak nasıl kullanacağınızı gösterir ve İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmeniz için sizi cesaretlendirir. Tüm bu unsurlar dilin doğal ve içgüdüsel bir tarzda edinilmesini sağlar.


Ölçümlenerek İlerleme

Wall Street English’te öğrencilere, dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma-yazma becerileri, dinleme-anlama becerileri ve akıcılık açısından gelişimlerini gösteren detaylı raporlar sunulur. Böylelikle başarılarınız sadece eğitimin sonunda değil, ilerlemenizin her adımında ölçümlenmiş olur.
Pearson        © WSE Türkiye 2013        Gizlilik       Franchise       İngilizce Öğreniyorum