Wall Street English, Türkiye'de 2001 yılında kurulmuştur ve 9 ilde 15 merkeziyle hizmet vermektedir. 7.000'e yakın öğrencisi bulunanan WSE Türkiye, bugüne kadar 3 binin üzerinde kurumsal firmanın da çözüm ortağı olmuştur. Wall Street English, eğitim programının uygulaması ve kalite kontrolü alanında ISO 9001:20015 belgesine sahip ve Cambridge Üniversitesi ESOL Bölümü tarafından yapılan araştırma ile programı ve öğrettiği seviyeleri, CEFR (Common European Frameworkof Reference for Languages-Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) ile uyumluluğu kanıtlanan ilk ve tek dil okuludur. Detaylı bilgi için: Sertifika ve Ödüller

Wall Street English, başarısı kanıtlanmış eğitim metodu sayesinde, haftada en az 4 saat derslere katılım göstermek koşuluyla öğrencilerinin İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşacağını garanti eder.

Bugüne kadar 85.000'den fazla öğrencisini başarıyla mezun edip İngilizce öğrenme hedefini gerçekleştiren Wall Street English, sunduğu farklı eğitim metodu, uzman öğretmenleri ve özgüvenle İngilizce konuşmanızı sağlayacak şube atmosferi ile size benzersiz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunar.