Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

NASIL İNGİLİZCE ÖĞRETİYORUZ?

yeni-egitim-sistemi
BİLGİ FORMU
Hemen formu doldurun, sizi arayalım.
 
 
 
 
 
 
    
  
  
İngilizce Seviye Tespit Sınavı      SEVİYE TESPİT SINAVI
   
İngilizce Kursları ve Eğitimler      KURSLAR ve EĞİTİMLER
   
WSE İletişim Bilgileri      BİZE ULAŞIN
   
İngilizce Öğrencileri Görüşler      BAŞARI HİKAYELERİ
 
Wall Street English'te İngilizce eğitim deneyiminiz benzersiz metodumuz “Blended – Harmanlanmış Öğrenme Metodu” ile başlar. ‘WSE Blended Metot’, dinleme, tekrar etme, okuma, konuşma, test ve yazma temel becerilerinden oluşur. Kelime ve dilbilgisi ezberlemeye dayanan klasik ve yapay bir süreç değil, bir çocuğun ana dilini öğrendiği gibi doğal bir süreçtir.
WSE Öğrenim Yolculuğu


WSE Blended Metod , bütünüyle öğrenci merkezlidir; öğrencinin multimedya ortamında yanlış yapma endişesine kapılmadan ve kendi temposunda görerek, işiterek, okuyarak, çeşitli alıştırmalarla sürekli pratik yaparak dili bir alışkanlık-beceri haline getirmektedir. Blended Metod'ta öğretmen yönlendirmesi ve desteğinde öğrendiklerinizi pekiştirir, konuşulanları rahatlıkla anlar, tereddütsüz konuşursunuz.

BAŞARIYA GİDEN ADIMLAR

İnteraktif Dersler:
Yolculuğunuz İnteraktif Dersler ile başlar. İnteraktif Derslere hem merkezimizden hem de internetten online olarak ulaşabilirsiniz. Bu derslerde, eğlenceli ve güncel diyaloglar ile yapacağınız alıştırmalar sayesinde konuşma ve dili gerçek hayatta kullanabilme becerileri kazanacaksınız.

Dijital Kitaplar:
Öğrencilere kişiye özel ve benzersiz bir öğrenme deneyimi sunan interaktif kitaplardır. Klasik alıştırma kitaplarının ötesinde interaktif pratik yapma ve kaynaklara ulaşma imkanı sağlar.

Uygulamalı Pratik Dersleri (Encounter):
Encounter Dersleri, WSE Blended Eğitim Metodu’nun temelini oluşturur. Encounterlar, uzman öğretmenlerimiz ile aynı seviyedeki az sayıdaki öğrencinin katıldığı sınıflarda yapılan derslerdir. Bu derslerde küçük bir grup içerisinde İngilizce konuşma becerinizi ilerleteceksiniz.

Akıcı Konuşma Sınıfları:
Merkezlerimizde gerçekleştirilen, pek çok farklı konunun işlendiği akıcı konuşma sınıflarımızda aynı seviyedeki öğrenciler ile daha çok pratik yapma imkanı bulursunuz.

Sosyal Kulüp Aktiviteleri:
Merkezlerimiz tarafından düzenlenen Sosyal Kulüp aktiviteleri ile İngilizceyi eğlenceli ve rahat bir ortamda konuşabilme fırsatı yakalarsınız.

Sohbet Saatleri (English Corner):
Öğrencilerin uzman bir öğretmenle istedikleri bir konuda sohbet ederek pratik yaptıkları saatlerdir.

Online Dijital Topluluk:
Dijital Topluluğumuz sayesinde tüm dünyadaki Wall Street English öğrenci ve mezunları ile iletişim kurarsınız. Topluluğumuz, dünyanın her köşesinden öğrenciler ile daha fazla pratik yapabileceğiniz, görüşüp konuşabileceğiniz, İngilizce blog ve yazı yazabileceğiniz, Dr. English’ten sorularınıza cevap alabileceğiniz online bir platformdur.
İNGİLİZCE EĞİTİM SEVİYELERİMİZ
Eğitim programımız başlangıçtan en ileri düzeye kadar kesintisiz eğitim verecek zenginliktedir. Programımızda 20 farklı İngilizce seviyesi bulunmaktadır. Bu seviyeler, 'Genel İngilizce'nin yanısıra, İngilizcenin profesyonel hayatta kullanımına odaklanan 3 adet 'Pro' seviyesini de içerir.


İngilizce Seviyelerimiz

İngilizce öğrenme yolcuğunuzda yalnız değilsiniz. Deneyimli ekibimiz her adımınızda size destek olmak için yanınızda olacak. Sizinle aynı hedefe ulaşmak isteyen öğrencilerimizle tanışacak ve bu keyifli ortamda grup aktivitelerinin bir parçası olacaksınız. Merkezlerimize gelin, yeni insanlarla tanışın, öğretmenlerimizle vakit geçirin ve benzersiz İngilizce öğrenme teknikleriyle Wall Street English deneyiminin tadını çıkarın.
Eğitim Sistemi 1   Eğitim Sistemi 2   Eğitim Sistemi 3  
Eğitim Sistemi 5   Eğitim Sistemi 5   Eğitim Sistemi 6  
Eğitim Sistemi 7   Eğitim Sistemi 8   Eğitim Sistemi 9  
Eğitim Sistemi 10   Eğitim Sistemi 11   Eğitim Sistemi 12  
Pearson        © WSE Türkiye 2013        Gizlilik       Franchise       İngilizce Öğreniyorum