Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

İNGİLİZCE EĞİTİM SEVİYELERİMİZ

genel-ingilizce
BİLGİ FORMU
Hemen formu doldurun, sizi arayalım.
 
 
 
 
 
 
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metnini Okudum, Onaylıyorum.
    
 
    
  
  
İngilizce Seviye Tespit Sınavı      SEVİYE TESPİT SINAVI
   
İngilizce Kursları ve Eğitimler      KURSLAR ve EĞİTİMLER
   
WSE İletişim Bilgileri      BİZE ULAŞIN
   
İngilizce Öğrencileri Görüşler      BAŞARI HİKAYELERİ
 
İngilizce Eğitim Seviyelerimiz


Wall Street English, 15 seviye Genel İngilizce, 5 seviye Uzmanlık İngilizcesi olmak üzere toplam 20 seviye entegre dil eğitimi verebilen geniş kapsamlı bir eğitim programına sahptir. Bu program ile, Cambridge “Advanced” ve “Proficiency” seviyelerinde ileri düzey İngilizce eğitim verebilmektedir. .

Öncelikle; İngilizce Seviye Tespit Sınavı ile İngilizce seviyeniz ölçülür ve CEFR (Common European Framework of Reference for Languages-Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) seviyelerindeki karşılığı tam olarak belirlenir.

Sonrasında yapılan görüşmede İngilizce ihtiyacınız, öğrenme amacınız, hedefiniz ve ayırabileceğiniz zaman göz önüne alınarak, ihtiyacınıza en uygun eğitim programı size özel olarak hazırlanır.

Seviyelerimizin içerisinde profesyonel hayatta da kullanabileceğiniz İş İngilizcesi edinimini de sağlarsınız.

15 seviyeden oluşan genel ingilizce bölümünü tamamladığınızda, mesleki literatürü anlar, günlük ingilizceyi rahatlıkla konuşur, radyo ve tv haberlerini alt yazısız izleyebilir, hatta üniversite eğitiminizi İngilizce olarak yapabilirsiniz. 5 seviyelik uzmanlık ingilizcesini tamamladığınızda ise, ingilizcenizi profesyonel ve sosyal her ortamda akıcı ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Uluslararası toplantılara konuşmacı olarak katılabilir, tüm organizasyonları ingilizce olarak takip edebilirsiniz.
Survival Survival
Survival seviyesi, İngilizceyi yeni öğrenmeye başlayanlar için tasarlanmıştır. Bu seviyedeki içerik ve alıştırmalar öğrencilere, basit kelime ve anlatımları anlayıp, kullanmayı öğretir.
Waystage Waystage
Waystage seviyesindeki öğrenciler, günlük hayattaki temel bazı işleri yerine getirirken kendilerini ifade etmeyi öğrenirler. WaystagePro ile öğrenciler kurallara uygun profesyonel bir telefon görüşmesinden, sunum yapmaya kadar sıralanan birçok idari ve yönetimsel beceri edinirler.
Upper Waystage Upper Waystage
Bu seviyedeki öğrenciler, iyi derecede akıcılıkla sohbet edebilir, basit kitapları, gazeteleri, internet sitesi içeriklerini ve teknik belgeleri okuyabilir, kısa mektuplar ve iş raporları yazabilirler. UpperWaystagePro ile öğrenciler, yöneticilerinin olmadığı zamanlarda yapılması gereken önemli telefon görüşmelerinden, yönetim kadrosu için işe alım ve mülakata kadar sıralanan birçok beceriyi edinirler.
Thresold Thresold
Threshold seviyesinde öğrenciler, çok iyi derecede akıcılıkla konuşabilir ve İngilizce ifade edilen karmaşık düşünceleri anlayabilirler. ThresholdPro ile öğrenciler kültürler arası anlaşmazlık çözümünden, bir şirketin marka ve pazarlama stratejilerine kadar sıralanan bir dizi idari beceriyi edinirler.
Mileston Milestone
Bu seviyede öğrenciler İngilizce becerilerini diyaloglar, “role-play”ler, kelime dağarcıklarını genişletme ve yeni cümle yapılarını öğrenmeleri için tasarlanmış okuma parçaları ile desteklenirler.
Mastery Mastery
Bu seviye, öğrencilerin akıcı konuşmalarını geliştirmeye devam etmelerini ve karmaşık ifadelerde uzmanlaşmalarını sağlar.
Pearson        © WSE Türkiye 2013        Gizlilik       Franchising       İngilizce Öğreniyorum