Doğru kurs. Doğru fiyat.

İngilizce öğrenme hedefinize, derslere katılım şeklinize ve bütçenize göre size en uygun İngilizce kurs planını oluşturacağız. Kişiselleştirilmiş kurs teklifiniz için bugün bize ulaşın.

Kendiniz için en doğru İngilizce kurs planını seçin

Tüm İngilizce kursu planlarımız, başarısı kanıtlanmış garantili öğrenme yöntemimize dayanmaktadır. Eğitici TV dizilerimizi izleyin, interaktif dersleri çalışın ve aynı seviyede en fazla 3 öğrenciyle küçük grup sınıflarımıza veya yüksek nitelikli öğretmenlerle 1-1 sınıflarımıza katılın. Gerçek yaşam koşullarında konuşma becerilerinizi hızla geliştirmek için ek konuşma derslerine ve etkinliklerine katılarak akıcılığınızı artırın. Nasıl eğitim almayı seçerseniz seçin, kişisel İngilizce koçlarımızın ilerleme kaydetmenizi ve öğrenme hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Online

Global online sınıflarımızda dilediğiniz yerden 7/24 derslerinize katılın. Dünyanın farklı ülkelerinden sizinle aynı seviyede öğrenciler ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenin.

 • Ana dili İngilizce öğretmenlerle canlı dersler
 • 7/24 dilediğin yerden derslere katılma
 • En fazla 4 kişilik sınıflar
 • Kişisel İngilizce Koçluğu
 • Sosyal kulüp aktiviteleri
 • Akıcı konuşma dersleri
Daha fazla bilgi edinin

En Çok Tercih Edilen

Karma (Mix)

Derslerinize dilediğiniz zaman online, dilediğiniz zaman yüz yüze katılmanıza imkan veren maksimum esneklik. Ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla kendi programınıza göre online veya yüz yüze dersler.

 • İster online ister yüz yüze dersler
 • En fazla 4 kişilik sınıflar
 • Online veya yüz yüze İngilizce Koçluğu
 • Online veya yüz yüze sosyal kulüp aktiviteleri
 • Online veya yüz yüze akıcı konuşma dersleri
Daha fazla bilgi edinin

Yüz yüze

9 ildeki 13 şubemizden size en yakın olanını seçin ve tüm eğitiminize yüz yüze devam edin. Sadece İngilizce konuşulan şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarınızla yüz yüze derslere katılın birbirinden eğlenceli sosyal kulüp aktiviteleri ile hem sosyalleşin hem İngilizce öğrenin.

 • Şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerle yüz yüze dersler
 • Yüz yüze İngilizce koçluğu
 • Şubelerde yapılan sosyal kulüp aktiviteleri
 • Akıcı konuşma dersleri
Daha fazla bilgi edinin

İngilizce kurs fiyatınızı nasıl hesaplıyoruz?

Hem zamanınız hem de paranız değerlidir. Bu yüzden sonuç veren bir kursa ihtiyacınız var. Size en uygun İngilizce kurs planını oluşturmak için bize katılmadan önce sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Deneyimli Eğitim Danışmanlarımızla ihtiyacınız, seviyeniz ve hedeflerinize göre kişiselleştirilmiş bir plan oluşturuyoruz.

Kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi alın
1

Seviyenizi değerlendirin

Eğitim uzmanlarımızdan birinden randevu aldığınızda, tam olarak seviyenizi öğrenmek için size ücretsiz bir İngilizce değerlendirmesi yapacağız.

2

Hedeflerinizi belirleyin

Eğitim Danışmanınız İngilizce hedeflerinizi ve eğitime katılma tercihlerinizi belirlemenize yardımcı olacak.  Böylece ihtiyacınız olan seviyeye ulaşmanızı sağlayacak kişiselleştirilmiş bir kurs planı geliştirebileceğiz. 

3

Planınızı oluşturun

Başlangıç ve hedef seviyenize göre sizin için en uygun fiyatı belirleyeceğiz. İngilizce kursu fiyatları konusunda farklı ödeme araçları, taksitlendirme, eğitim kredisi gibi seçeneklerle sizlere  esnek bir ödeme planı sunacağız ve bütçenize en uygun kampanyalardan faydalanmanızı sağlayacağız. Başarısı kanıtlanmış yöntemimiz düzenli katılımla hedeflediğiniz seviyeye geleceğinizi en baştan garanti eder. Tek karar vermeniz gereken hangi seviyeye ulaşmak istediğiniz ve nerede eğitim almak istediğinizdir.

Esnek ödeme seçenekleri

En iyi İngilizce kursu sizi hedeflediğiniz seviyeye getiren kurstur. Wall Street English ile eğitim almak geri dönüşü çok yüksek olan, değerli bir yatırımdır.

Kursunuzu finanse etmek için size farklı ödeme seçenekleri sunacak, dönemsel kampanyalarımızdan faydalanmanızı sağlayacağız.  Böylece eğitiminize hemen başlayabilir ve sonuç almaya odaklanabilirsiniz.