ingilizce kursuWall Street English Çayyolu

Çayyolu İngilizce Kursu

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı olan bir mahalle olan Çayyolu; 400 yıllık eski bir köy olan ve mahalle statüsüne yükselen bir bölge olmasıyla da pek çok eğitim kurumuna ev sahipliği yapmaktadır. Çayyolu, aynı zamanda Ankara’nın alışveriş merkezleri ve özel şirketleri bilinen bir bölgesidir. İş ve eğitim açısından avantajlı bir bölge haline gelen Çayyolu’nda yabancı dil öğrenme ihtiyacı hisseden kişilerin sayısı ise her geçen gün artmaktadır. 

Wall Street English Çayyolu şubesi bu yükselen ihtiyaca cevap vermek üzere Gordion Alışveriş Merkezine çok yakın bir konumda faaliyet göstermektedir. Hem ulaşım kolaylığı hem de sunduğu modern ve nezih ortamıyla Çayyolu ve çevresinde yaşayan öğrenci adaylarının oldukça ilgi gösterdiği bir şubemizdir.  Siz de hemen şubemizi ziyaret edin ana dili İngilizce öğretmenlerimiz, İngilizce koçlarımız ve eğitim danışmanlarımız ile tanışın. 

Size en uygun İngilizce kursunu seçin

Wall Street English Çayyolu şubemizde size tamamen esnek bir İngilizce eğitim programı sunuyoruz. Derslerinize ister online ister yüz yüze ister her ikisini de kullandığınız hibrit model ile katılabilirsiniz. Tamamen sizin seçimleriniz ve sizin zamanınıza uygun bir planlama ile İngilizce öğreneceksiniz. Böylece başlangıç seviyeniz ve hedefleriniz ne olursa olsun ya da nerede olursanız sizi hep daha ileriye taşımak için yanınızda olacağız.

Online

Global online sınıflarımızda dilediğiniz yerden 7/24 derslerinize katılın. Dünyanın farklı ülkelerinden sizinle aynı seviyede öğrenciler ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenin.

  • Ana dili İngilizce öğretmenlerle canlı dersler
  • 7/24 dilediğin yerden derslere katılma
  • En fazla 4 kişilik sınıflar
  • Kişisel İngilizce Koçluğu
  • Sosyal kulüp aktiviteleri
  • Akıcı konuşma dersleri
Detaylı Bilgi

Yüz yüze

9 ildeki 13 şubemizden size en yakın olanını seçin ve tüm eğitiminize yüz yüze devam edin. Sadece İngilizce konuşulan şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarınızla yüz yüze derslere katılın birbirinden eğlenceli sosyal kulüp aktiviteleri ile hem sosyalleşin hem İngilizce öğrenin.

  • Şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerle yüz yüze dersler
  • Yüz yüze İngilizce koçluğu
  • Şubelerde yapılan sosyal kulüp aktiviteleri
  • Akıcı konuşma dersleri
Detaylı Bilgi

En Çok Tercih Edilen

Karma (Mix)

Derslerinize dilediğiniz zaman online, dilediğiniz zaman yüz yüze katılmanıza imkan veren maksimum esneklik. Ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla kendi programınıza göre online veya yüz yüze dersler.

Detaylı Bilgi

Wall Street English Çayyolu İngilizce Kursu

Deneyimli öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla tamamen İngilizce konuşulan bir ortamda sosyalleşmek, eğlenceli aktivitelerle hem eğlenip hem İngilizcenizi geliştirmek ve bambaşka bir öğrenme deneyimi yaşamak için sizi Çayyolu şubemize bekliyoruz.

Kampanya Fırsatını Kaçırmayın

3 milyondan fazla öğrencimizin İngilizce öğrenmesine yardımcı olduk