ingilizce kursuWall Street English Kızılay

Kızılay İngilizce Kursu

Kızılay, hem eğlence hem de iş olanakları ile Ankara’nın belli başlı ticaret merkezlerinden biri olarak bilinir. Özellikle Ankara toplu ulaşım ağlarının tamamını bünyesinde barındırması da Kızılay’ın, Türkiye’nin merkezi bölgelerinden biri olarak adlandırılmasında büyük rol oynamaktadır. Hem öğrenciler hem de kamu ya da özel şirketlerde çalışan kişilere uygun saatlerde eğitim veren Kızılay İngilizce kursları, kariyerlerini daha üst seviyeye taşımak isteyenler için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. 

Kızılay’da İngilizce kursu seçerken, seçtiğiniz kursun sizlere kalıcı İngilizce becerileri kazandırmasına ve ezberci eğitimin aksine ana diliniz gibi doğal bir İngilizce öğrenme metodu ile sizlere eğitim veriyor olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca Ankara gibi bir şehirde düzenli bir katılım için ulaşım açısından merkezi bir konumda olan, iş veya okul saatlerinize göre esnek bir plan sunabilen bir İngilizce kursunu tercih etmelisiniz. 

Siz de hala Kızılay İngilizce kursları arasında seçim yapma konusunda kararsızsanız; deneyimli öğretmenlerimiz, İngilizce koçlarımız ve eğitim danışmanlarımız ile buluşmak için sizi Wall Street English Kızılay şubesine bekliyoruz. 

 

Size en uygun İngilizce kursunu seçin

Wall Street English Kızılay şubemizde size tamamen esnek bir İngilizce eğitim programı sunuyoruz. Derslerinize ister online ister yüz yüze ister her ikisini de kullandığınız hibrit model ile katılabilirsiniz. Tamamen sizin seçimleriniz ve sizin zamanınıza uygun bir planlama ile İngilizce öğreneceksiniz. Böylece başlangıç seviyeniz ve hedefleriniz ne olursa olsun ya da nerede olursanız sizi hep daha ileriye taşımak için yanınızda olacağız.

Online

Global online sınıflarımızda dilediğiniz yerden 7/24 derslerinize katılın. Dünyanın farklı ülkelerinden sizinle aynı seviyede öğrenciler ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenin.

  • Ana dili İngilizce öğretmenlerle canlı dersler
  • 7/24 dilediğin yerden derslere katılma
  • En fazla 4 kişilik sınıflar
  • Kişisel İngilizce Koçluğu
  • Sosyal kulüp aktiviteleri
  • Akıcı konuşma dersleri
Detaylı Bilgi

Yüz yüze

9 ildeki 13 şubemizden size en yakın olanını seçin ve tüm eğitiminize yüz yüze devam edin. Sadece İngilizce konuşulan şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarınızla yüz yüze derslere katılın birbirinden eğlenceli sosyal kulüp aktiviteleri ile hem sosyalleşin hem İngilizce öğrenin.

  • Şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerle yüz yüze dersler
  • Yüz yüze İngilizce koçluğu
  • Şubelerde yapılan sosyal kulüp aktiviteleri
  • Akıcı konuşma dersleri
Detaylı Bilgi

En Çok Tercih Edilen

Karma (Mix)

Derslerinize dilediğiniz zaman online, dilediğiniz zaman yüz yüze katılmanıza imkan veren maksimum esneklik. Ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla kendi programınıza göre online veya yüz yüze dersler.

Detaylı Bilgi

Wall Street English Kızılay İngilizce Kursu

Deneyimli öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla tamamen İngilizce konuşulan bir ortamda sosyalleşmek, eğlenceli aktivitelerle hem eğlenip hem İngilizcenizi geliştirmek ve bambaşka bir öğrenme deneyimi yaşamak için sizi Kızılay şubemize bekliyoruz.

Kampanya Fırsatını Kaçırmayın

3 milyondan fazla öğrencimizin İngilizce öğrenmesine yardımcı olduk