ingilizce kursuWall Street English Nilüfer FSM

Nilüfer FSM İngilizce Kursu

Her geçen gün sanayi, ticaret ve eğitim alanında gelişen Bursa'da  Nilüfer İngilizce Kursu  Şubemiz şehrin en işlek bulvarı olan FSM Bulvarı üzerinde, Corner Plus’ta yer almaktadır. FSM Bulvarı’nın Mudanya yolu tarafındaki girişinde, Esentepe kavşağına yakın konumdadır. Bahçeşehir Üniversitesi ile aynı binada bulunmaktadır. 

Esentepe metro durağına , otobüs ve minibüs ulaşımına yürüme mesafesinde olması sebebiyle Bursa'nın hemen her semtinden öğrencileri ile hizmet vermektedir.  

Wall Street English Nilüfer FSM şubesi öğrencilerine sadece İngilizce konuşulan, nezih ve öğrenci dostu bir atmosfer sunar.  Siz de hemen şubemizi ziyaret edin ana dili İngilizce öğretmenlerimiz, İngilizce koçlarımız ve eğitim danışmanlarımız ile tanışın. 

Size en uygun İngilizce kursunu seçin

Wall Street English Nilüfer/FSM şubemizde size tamamen esnek bir İngilizce eğitim programı sunuyoruz. Derslerinize ister online ister yüz yüze ister her ikisini de kullandığınız hibrit model ile katılabilirsiniz. Tamamen sizin seçimleriniz ve sizin zamanınıza uygun bir planlama ile İngilizce öğreneceksiniz. Böylece başlangıç seviyeniz ve hedefleriniz ne olursa olsun ya da nerede olursanız sizi hep daha ileriye taşımak için yanınızda olacağız.

Online

Global online sınıflarımızda dilediğiniz yerden 7/24 derslerinize katılın. Dünyanın farklı ülkelerinden sizinle aynı seviyede öğrenciler ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenin.

  • Ana dili İngilizce öğretmenlerle canlı dersler
  • 7/24 dilediğin yerden derslere katılma
  • En fazla 4 kişilik sınıflar
  • Kişisel İngilizce Koçluğu
  • Sosyal kulüp aktiviteleri
  • Akıcı konuşma dersleri
Detaylı Bilgi

Yüz yüze

9 ildeki 13 şubemizden size en yakın olanını seçin ve tüm eğitiminize yüz yüze devam edin. Sadece İngilizce konuşulan şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarınızla yüz yüze derslere katılın birbirinden eğlenceli sosyal kulüp aktiviteleri ile hem sosyalleşin hem İngilizce öğrenin.

  • Şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerle yüz yüze dersler
  • Yüz yüze İngilizce koçluğu
  • Şubelerde yapılan sosyal kulüp aktiviteleri
  • Akıcı konuşma dersleri
Detaylı Bilgi

En Çok Tercih Edilen

Karma (Mix)

Derslerinize dilediğiniz zaman online, dilediğiniz zaman yüz yüze katılmanıza imkan veren maksimum esneklik. Ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla kendi programınıza göre online veya yüz yüze dersler.

Detaylı Bilgi

Wall Street English Nilüfer / FSM İngilizce Kursu

Deneyimli öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla tamamen İngilizce konuşulan bir ortamda sosyalleşmek, eğlenceli aktivitelerle hem eğlenip hem İngilizcenizi geliştirmek ve bambaşka bir öğrenme deneyimi yaşamak için sizi Nilüfer/ FSM şubemize bekliyoruz.

Kampanya Fırsatını Kaçırmayın

3 milyondan fazla öğrencimizin İngilizce öğrenmesine yardımcı olduk