ingilizce kursuWall Street English Tuzla

Tuzla İngilizce Kursu

İstanbul’un en güneyinde yer alan ve  günden güne gelişen Tuzla ilçesinde yepyeni bir şube ile öğrencilerimizi karşılıyoruz. Tuzla İngilizce kursumuz bölgenin en hareketli yerlerinden biri olan Tuzla port'un içinde, hem yürüme hem de toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumdadır. 

Wall Street English Tuzla şubemiz en son trendlere göre tasarlanmış tasarımı ile tüm öğrencilerimize nezih bir amosfer ve etkin bir öğrenme ortamı sunar. Ana dili İngilizce öretmenlerimiz, İngilizce koçlarımız ve eğitim Danışmanlarımız ile dünya standartlarında bir İngilizce öğrenme deneyimi için sizi şubemize bekliyoruz. 

 

 

Detaylı Bilgi

Size en uygun İngilizce kursunu seçin

Wall Street English Tuzla şubemizde size tamamen esnek bir İngilizce eğitim programı sunuyoruz. Derslerinize ister online ister yüz yüze ister her ikisini de kullandığınız karma model ile katılabilirsiniz. Tamamen sizin seçimleriniz ve sizin zamanınıza uygun bir planlama ile İngilizce öğreneceksiniz. Böylece başlangıç seviyeniz ve hedefleriniz ne olursa olsun ya da nerede olursanız sizi hep daha ileriye taşımak için yanınızda olacağız.

Wall Street English Tuzla İngilizce Kursu

Deneyimli öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla tamamen İngilizce konuşulan bir ortamda sosyalleşmek, eğlenceli aktivitelerle hem eğlenip hem İngilizcenizi geliştirmek ve bambaşka bir öğrenme deneyimi yaşamak için sizi Tuzla şubemize bekliyoruz.

Kampanya Fırsatını Kaçırmayın

3 milyondan fazla öğrencimizin İngilizce öğrenmesine yardımcı olduk