İngilizce sınavları

Dünyanın her yerinde gitmeyi istediğiniz iyi üniversiteler, okullar veya çalışmak istediğiniz firmalar İngilizce seviyenizi kanıtlayacak bir sertifika isteyecektir. İngilizce sertifikanızı nasıl alacağınızı hemen öğrenin.

IELTS Sınavı

IELTS sınavı için mevcut olan birçok hazırlık kursu arasında Wall Street English, size başarılı olmanızı garanti eden test edilmiş ve etkili bir yöntem sunabilen tek kurstur.

Sınavı gör

TOEFL Sınavı

TOEFL Sınavı, İngilizcenizi üniversite düzeyinde kullanabilme ve anlayabilme yeteneğini ölçen, akademik İngilizce iletişimin önde gelen sınavıdır. İngiltere, Amerika, Avustralya ve Kanada dahil olmak üzere 130'dan fazla ülkede en saygın üniversiteler, başvuranlardan bu sınav için yeterlilik istemektedir. 

Sınavı gör

TOEIC Sınavı

Yaklaşık 40 yıldır kurumsal hayatta ihtiyaç duyulan İngilizce iletişim becerilerini değerlendirme standardını belirleyen TOEIC testi Wall Street Englis'in deneyimli öğretmenleri eşliğinde tüm merkezlerimizde uygulanmaktadır.

Sınavı gör

TOEFL için İngilizcenizi geliştirin

TOEFL sınavına hazırlanmaya başlamadan önce temel İngilizce becerilerinizi geliştirmeniz gerekiyorsa, İngilizce kursumuz başlamanız gereken yerdir. Hazır olduğunuzda TOEFL sınavınızda başarılı olabilmeniz için genel İngilizce seviyenizi geliştirebilirsiniz.

İngilizce kurslarımız

TOEFL hazırlık kursu

Wall Street English TOEFL sınavına hazırlık kursu, TOEFL İngilizce sınavı sırasında değerlendirilen dört ana beceride ihtiyacınız olan sonuçları elde etmek için ideal çözümdür: okuma, yazma, dinleme ve konuşma.

Wall Street English ile TOEFL sınavına hazırlık kursunuza yılın herhangi bir zamanında başlayabilir, ders saatlerini ihtiyaçlarınıza göre seçebilir ve nitelikli ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizin tüm deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.