Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

ingilizce-seviye-tespit-sinavi

İngilizce seviye belirleme sınavı hakkında

Wall Street English İngilizce seviye tespit sınavı, ücretsiz olarak İngilizce seviyenizi deneme imkanı sağlamakta ve seviyenizi belirlemektedir.

İngilizce seviye belirleme testimizde cevap verdiğiniz soruya tekrar geri dönme imkanınız bulunmamaktadır.

Size en yakın merkezimizde İngilizce seviyenizin Avrupa Birliği Dil Standartlarında (CEFR) karşılığını öğrenmek için İngilizce seviye tespit sınavına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

İngilizce seviye tespit sınavına başlamak için formu doldurup, devam et butonuna tıklayarak online sınavımıza başlayabilirsiniz.

İngilizce seviye tespit sınavının sonunda doğru ve yanlış sayılarınızı görebileceğiniz sonuç ekranı ile karşılaşacaksınız.
 
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metnini Okudum, Onaylıyorum.


İngilizce Seviyelerimiz
İngilizce eğitim programımız her seviyeden öğrenciye uygun olarak hazırlanmıştır. Sistemimizde başlangıçtan ileri seviyeye kadar 20 farklı seviye bulunmaktadır. Bu seviyelere, İngilizcenin profesyonel hayatta kullanımına odaklanan üç adet PRO seviyesini de içerir.
 
Survival Survival
Survival seviyesi, İngilizceyi yeni öğrenmeye başlayanlar için tasarlanmıştır. Bu seviyedeki içerik ve alıştırmalar öğrencilere, basit kelime ve anlatımları anlayıp, kullanmayı öğretir.
Waystage Waystage
Waystage seviyesindeki öğrenciler, günlük hayattaki temel bazı işleri yerine getirirken kendilerini ifade etmeyi öğrenirler. WaystagePro ile öğrenciler kurallara uygun profesyonel bir telefon görüşmesinden, sunum yapmaya kadar sıralanan birçok idari ve yönetimsel beceri edinirler.
Upper Waystage Upper Waystage
Bu seviyedeki öğrenciler, iyi derecede akıcılıkla sohbet edebilir, basit kitapları, gazeteleri, internet sitesi içeriklerini ve teknik belgeleri okuyabilir, kısa mektuplar ve iş raporları yazabilirler. UpperWaystagePro ile öğrenciler, yöneticilerinin olmadığı zamanlarda yapılması gereken önemli telefon görüşmelerinden, yönetim kadrosu için işe alım ve mülakata kadar sıralanan birçok beceriyi edinirler.
Thresold Thresold
Threshold seviyesinde öğrenciler, çok iyi derecede akıcılıkla konuşabilir ve İngilizce ifade edilen karmaşık düşünceleri anlayabilirler. ThresholdPro ile öğrenciler kültürler arası anlaşmazlık çözümünden, bir şirketin marka ve pazarlama stratejilerine kadar sıralanan bir dizi idari beceriyi edinirler.
Mileston Milestone
Bu seviyede öğrenciler İngilizce becerilerini diyaloglar, “role-play”ler, kelime dağarcıklarını genişletme ve yeni cümle yapılarını öğrenmeleri için tasarlanmış okuma parçaları ile desteklenirler.
Mastery Mastery
Bu seviye, öğrencilerin akıcı konuşmalarını geliştirmeye devam etmelerini ve karmaşık ifadelerde uzmanlaşmalarını sağlar.
  
WSE seviyeleri, Genel Avrupa Dil Standartları (CEFR-Common European Framework Reference for Languages) ile uyumludur.
 
Genel İngilizce
 
Pearson        © WSE Türkiye 2013        Gizlilik       Franchising       İngilizce Öğreniyorum