İngilizce seviye belirleme sınavı hakkında

Wall Street English İngilizce seviye tespit sınavı, ücretsiz olarak İngilizce seviyenizi deneme imkanı sağlamakta ve seviyenizi belirlemektedir.

İngilizce seviye belirleme testimizde cevap verdiğiniz soruya tekrar geri dönme imkanınız bulunmamaktadır.

Size en yakın merkezimizde İngilizce seviyenizin Avrupa Birliği Dil Standartlarında (CEFR) karşılığını öğrenmek için İngilizce seviye tespit sınavına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

İngilizce seviye tespit sınavına başlamak için formu doldurup, devam et butonuna tıklayarak online sınavımıza başlayabilirsiniz.

İngilizce seviye tespit sınavının sonunda doğru ve yanlış sayılarınızı görebileceğiniz sonuç ekranı ile karşılaşacaksınız.

İngilizce Seviyeleri

İngilizce Seviyelerimiz

Wall Street English, 17 seviye dil eğitimi verebilen geniş kapsamlı bir eğitim programına sahptir. Bu program ile, Cambridge “Advanced” ve “Proficiency” seviyelerinde ileri düzey İngilizce eğitim verebilmektedir. .

Öncelikle; İngilizce Seviye Tespit Sınavı ile İngilizce seviyeniz ölçülür ve CEFR (Common European Framework of Reference for Languages-Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) seviyelerindeki karşılığı tam olarak belirlenir.

Sonrasında yapılan görüşmede İngilizce ihtiyacınız, öğrenme amacınız, hedefiniz ve ayırabileceğiniz zaman göz önüne alınarak, ihtiyacınıza en uygun eğitim programı size özel olarak hazırlanır.

Seviyelerimizin içerisinde profesyonel hayatta da kullanabileceğiniz İş İngilizcesi edinimini de sağlarsınız.

12 seviyeden oluşan genel ingilizce bölümünü tamamladığınızda, mesleki literatürü anlar, günlük ingilizceyi rahatlıkla konuşur, radyo ve tv haberlerini alt yazısız izleyebilir, hatta üniversite eğitiminizi İngilizce olarak yapabilirsiniz. 5 seviyelik uzmanlık ingilizcesini tamamladığınızda ise, ingilizcenizi profesyonel ve sosyal her ortamda akıcı ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Uluslararası toplantılara konuşmacı olarak katılabilir, tüm organizasyonları ingilizce olarak takip edebilirsiniz.

Survival Survival

Survival seviyesi, İngilizceyi yeni öğrenmeye başlayanlar için tasarlanmıştır. Bu seviyedeki içerik ve alıştırmalar öğrencilere, basit kelime ve anlatımları anlayıp, kullanmayı öğretir.

Waystage Waystage

Waystage seviyesindeki öğrenciler, günlük hayattaki temel bazı işleri yerine getirirken kendilerini ifade etmeyi öğrenirler. WaystagePro ile öğrenciler kurallara uygun profesyonel bir telefon görüşmesinden, sunum yapmaya kadar sıralanan birçok idari ve yönetimsel beceri edinirler.

Upper Waystage Upper Waystage

Bu seviyedeki öğrenciler, iyi derecede akıcılıkla sohbet edebilir, basit kitapları, gazeteleri, internet sitesi içeriklerini ve teknik belgeleri okuyabilir, kısa mektuplar ve iş raporları yazabilirler. UpperWaystagePro ile öğrenciler, yöneticilerinin olmadığı zamanlarda yapılması gereken önemli telefon görüşmelerinden, yönetim kadrosu için işe alım ve mülakata kadar sıralanan birçok beceriyi edinirler.

Thresold Thresold

Threshold seviyesinde öğrenciler, çok iyi derecede akıcılıkla konuşabilir ve İngilizce ifade edilen karmaşık düşünceleri anlayabilirler. ThresholdPro ile öğrenciler kültürler arası anlaşmazlık çözümünden, bir şirketin marka ve pazarlama stratejilerine kadar sıralanan bir dizi idari beceriyi edinirler.

Mileston Milestone

Bu seviyede öğrenciler İngilizce becerilerini diyaloglar, “role-play”ler, kelime dağarcıklarını genişletme ve yeni cümle yapılarını öğrenmeleri için tasarlanmış okuma parçaları ile desteklenirler.

Mastery Mastery

Bu seviye, öğrencilerin akıcı konuşmalarını geliştirmeye devam etmelerini ve karmaşık ifadelerde uzmanlaşmalarını sağlar.


 SEVİYE TESPİT FORMU

Sınava başlamak için formu hemen doldurun!