Students in a TOEIC exam preparation course

Karma (Mix) İngilizce Kursu

Karma (mix) İngilizce kursu planımızla, başka hiçbir yerde bulamacağınız %100 esnek bir İngilizce eğitimi deneyimi yaşarsınız. Günlük programınıza göre, istediğiniz zaman evinizden veya ofisinizden istediğiniz zaman da şubelerimizden eğitiminize devam edebilirsiniz.  

ISTEDIĞINIZ YERDE VE ZAMANDA ÖĞRENIN

Wall Street English sisteminden hem online hem de şubelerimizde en iyi şekilde yararlanın. İhtiyacınız olduğunda Dijital Sınıfımıza erişin ve öğrendiklerinizi şubelerimizde yüz yüze test edin.

Başarısı kanıtlanmış metodumuz şimdi ister online ister yüz yüze

Wall Street English'te öğrencilerimize entegre bir İngilizce öğrenme deneyimi sunarız. Metodumuz; bireysel olarak yaptığınız online interaktif çalışmalarla, öğretmen eşliğinde yapılan derslerin ideal bir birleşimidir.  

Ödüllü platformumuz üzerinden dizi tadında videolarla yapacağınız bireysel çalışmaları, ana dili İngilizce öğretmenlerimizle yapacağınız derslerde pratik edersiniz. Ve karma İngilizce kursu planımızda tüm bu adımları istediğiniz zaman bulunduğunuz yerden online olarak  istediğiniz zaman da şubelerimize gelerek yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz. Bu planımız tamamen sizin hayat temponuza ve seçimlerinize göre şekillenir ve öğrencilerimize %100 esnek bir öğrenme deneyimi sağlar.   

Neden Karma Planı seçmelisiniz?

Karma İngilizce Kursu planı size online ve yüz yüze eğitim arasında ideal bir karışım sunar. Öğretmenlerimizden ve koçlarımızdan tam destek alarak hem online hem de şubede yüz yüze çalışma esnekliğine sahip olursunuz.

Yoğun çalışan profesyoneller için ideal

Yoğun tempoda çalışan biriyseniz İngilizce kursunuz size uyum sağlamalı. Wall Street English karma planımızda sabit bir gün ve saate bağlı kalmadan derslerinizi size en uygun gün ve saatte rezerve edebilirsiniz. Cep telefonunuz dahil tüm mobil cihazlardan derslerinize katılabilir; ofiste, eve dönüş yolunda ya da size en yakın şubemizde eğitiminize kesintisiz olarak devam edersiniz.  

Konuşma ve hedef odaklı

Eğitim programımız her ortamda öz güvenle konuşmanızı sağlamak üzerine tasarlanmıştır. Son teknoloji ile geliştirilen ödüllü dijital platformumuzdaki otomatik geri bildirim, anlık değerlendirme ve ses tanıma gibi özelliklerle kendi kendinize çalışırken bile telaffuzunuzu geliştirdiğinizden emin oluruz. Ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımız da hedeflediğiniz seviyeye ilerlediğinizi adım adım takip eder ve öğrenme motivasyonunuzu korumanızı sağlar. 

Esnek ve kişiye özel öğrenme

Sadece sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış esnek bir program sunarız. Kişiselleştirilmiş eğitim programımız sayesinde klasik kursların aksine eğitiminize istediğiniz zaman ve tam olarak bulunduğunuz seviyeden başlarsınız. Bir sınıfa bağlı olmadığınız için asla ders kaçırma sorunu yaşamazsınız. Ayrıca, İngilizce konuşma becerilerinizi daha da geliştirmeniz için bulunduğunuz seviyeye özel sosyal kulüp aktiviteleri ve akıcı konuşma derslerine de katılırsınız. 

English learner at Wall Street English

Yoğun tempoda çalışan birisi olarak, ihtiyacım olan İngilizceyi çekinmeden akıcı bir şekilde konuşabilmek için Wall Street English'i tercih ettim. Bütün sürecin öğrencilerin kişisel ihtiyaçları ve zamanlaması doğrultusunda ilerlemesi çok güzel. İngilizceyi bu kadar seveceğimi düşünmemiştim.

Duygu

Wall Street English Erenköy Öğrencisi

İngilizce ile 3 milyondan fazla öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk