Wall Street English 3000′in üzerinde kurumun İngilizce eğitimi konusunda çözüm ortağıdır.

Wall Street English, çözüm ortağınız olarak sizi dinler, ihtiyaçlarınızı belirler ve sizi hedeflerinize en hızlı şekilde ulaştıracak eğitim programını hazırlayarak, İngilizce eğitimi’nin şirketiniz için kazançlı bir yatırıma dönüşmesini sağlar. Wall Street English eğitim sistemi bir çocuğun ana dilini öğrenme süreçleri esas alınarak tasarlanmıştır. Bu sistemde çalışanlarınız, İngilizceyi, ders saatlerini kendilerine haftalık olarak sunulan programdan seçerek, bol pratik yaparak, keyifli ve sosyal bir ortamda, konusunda uzman eğitmenler eşliğinde ve kolayca öğrenirler. Bir kurumun üst düzey yöneticileri dahil, farklı görevlerdeki tüm çalışanlarına aynı anda ve her birine kendi seviyesinde eğitim verilebilmektedir.

Kurumlara Özel İngilizce

Eğitim ihtiyacına göre;

1. Genel İngilizce,
2. Profesyonel ingilizce veya
3. Kurumun özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış programlardan oluşabilir.

Eğitim süresince katılımcıların gelişimi kayıt altına alınarak yakından takip edilir ve kuruma detaylı raporlar sunulur. Bu raporlar sayesinde ilgili departman, eğitim alan kişilerin, katılımını, gelişimini ve başarısını tüm detaylarıyla takip edebilir. Ayrıca, katılımcı sayısının önemi olmaksızın eğitimler, Wall Street English merkezlerinde veya kurumun bünyesinde gerçekleştirilebilir. Sunduğu hizmet ve yoğun akademik çalışmalarıyla eğitim sektöründe lider konumuna gelen Wall Street English, geleneksel eğitim anlayışından çok daha farklı çözümler sunmaktadır.. Wall Street English'in İngilizce eğitim sistemi, tasarımı, gelişimi, uygulanması ve kalite kontrolündeki standartları sebebiyle ISO 9001-2008 sertifikasını almış, University of Cambridge Examinations tarafından yapılan bilimsel çalışma ile de, "Genel Avrupa Dil Standartları" na (CEFR) uyumluluğu kanıtlanan ilk ve tek dil eğitim programı olduğu kanıtlanmıştır.

Wall Street English'in eğitim programlarını daha yakından tanımak, kurumunuzun İngilizce ihtiyaçları ile ilgili özel planlar oluşturmak amacıyla kurumsal@wse.com.tr adresine e-mail göndererek Kurumsal Eğitim Departmanımız ile irtibata geçebilir ya da 444 98 99 numaralı Danışma Hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal Eğitim danışmanlarımız size 24 saat içinde geri dönerek kurumunuzu ziyaret etmek üzere randevu alacak ve sistemi daha yakından tanımanızı sağlayacaktır.