Wall Street English | İngilizce Dil Okulu

KURUMLARA ÖZEL AVANTAJLAR

avantajlar
BİLGİ FORMU
Hemen formu doldurun, sizi arayalım.
 
 
 
 
 
 
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metnini Okudum, Onaylıyorum.
    
 
    
  
  
İngilizce Seviye Tespit Sınavı      SEVİYE TESPİT SINAVI
   
İngilizce Kursları ve Eğitimler      KURSLAR ve EĞİTİMLER
   
WSE İletişim Bilgileri      BİZE ULAŞIN
   
İngilizce Öğrencileri Görüşler      BAŞARI HİKAYELERİ
 
Kapsamlı ve entegre İngilizce eğitim sisteminin size sağlayacağı avantajlar…
 
Wall Street English, her türlü ihtiyaca cevap verecek kapsamlı ve dinamik bir kurumsal çözüm ortaklığı programı sunar. Alışılagelmiş eğitim ve hizmet anlayışını ortadan kaldıran Kurumsal İngilizce programı ile yatırımınızı verimli bir şekilde planlar, takip ve kontrol edersiniz.


Kurumsal Eğitim Danışmanınız

Wall Street English’te kurumunuzla yakından ilgilenen bir eğitim danışmanı bulunur. Öğrencilerin eğitimleri boyunca rehberlik amacıyla başvurabileceği eğitim danışmanı, aynı zamanda personelinizin gelişimini yakından izleyebilmeniz için sizinle düzenli değerlendirme toplantıları yapar, detaylı bilgi paylaşır ve gerektiğinde önerilerde bulunur.


Ayrıntılı Raporlama Sistemi

Wall Street English, sahip olduğu CRM programları sayesinde her öğrenci ile ilgili çok detaylı bir veri tabanına ve raporlama sistemine (WSE Student Data System) sahiptir. Bu sistem istenildiği an, öğrencilerin merkezde bulundukları saat ve tarihleri, çalışma sürelerini, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, aldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuz ile olan her türlü iletişimi içeren raporlar sunar. Raporlar ayrıca öğrencilerin hedefledikleri seviyeye ulaşmak için nasıl bir çalışma temposu sergilemeleri gerektiğini, programları boyunca İngilizce’lerini gramer, kelime bilgisi, okuma-yazma ve konuşma becerileri açısından ne kadar ilerlettiklerini de gösterir. Bu bilgiler hem öğrencilerle hem de sizinle paylaşılır.


Uluslararası Ölçüm Sistemlerine Denklik

Wall Street English eğitim sisteminin her seviyesi, dünyaca geçerliliği bulunan TOEFL, TOEIC, BULATS ve ALTE test puanlama sistemindeki karşılıklarıyla ifade edilir.


The Village: 7/24 Saat Açık İngilizce Kaynağınız

Wall Street English öğrencilerinin tümü kapsamlı İngilizce eğitim portalımız The Village’a üye olur. Bu portal öğrencilerin 7 gün 24 saat pratik yapmalarını sağlar. The Village, sunduğu olanaklarla çalışanlarınız için önemli bir kaynaktır.
  • Teorik dersler
  • Online soru sorabilme/cevap alabilme
  • Tüm dünyadaki Wall Street English öğrencileri ile online iletişim fırsatı
  • Pratik Alıştırmalar
  • Değişik branşlara özel kelime bankası
Pearson        © WSE Türkiye 2013        Gizlilik       Franchise       İngilizce Öğreniyorum