corporate English students in conversation

Kurumsal Online Seviye Tespit Sınavı

Wall Street English Online Seviye Tespit Sınavı, çalışanlarınızın İngilizce seviyesini ölçmek amacıyla tasarlanmış bir online testtir. İşe alımlarda ya da var olan çalışanlarınızın çalışanlarınızın İngilizce seviyelerini kolay ve hızlı bir şekilde ölçümler, Avrupa Birliği Dil Seviyelerine (CEFR) uygun, doğru ve güvenilir sonuçlar elde edersiniz.

Dilbilimciler ve akademisyenlerden oluşan akademik kurulumuz tarafından titizlikle yapılan çalışmalar sonucunda hazırlanan ve kurumlara özel olarak sunulan bu testte;  çalışanlarınızın dinleme/anlama, okuma, yazma becerileri ile gramer ve kelime bilgilerini detaylı olarak ölçümlenir. Üstelik tüm bu süreç Kurumsal Eğitim Danışmanlarımızın rehberliğinde ve online olarak yönetilmektedir.

Kurumsal online test nasıl ve nerede uygulanır?

Sınav online olarak berlileyeceğiniz herhangi bir yerde ve dilediğiniz zamanda uygulanabilir. Online seviye tespit sınavı çalışanların veya adaylarınızın bulundukları  yerden de online olarak da gerçekleştirilebilir. Çalışanlarınız ya da çalışan adaylarınız internet bağlantısı olan bir bilgisayar veya mobil cihaz vasıtasıyla teste her yerden katılım sağlayabilir. Kurumsal Eğitim Danışmanlarımız, online testi çalışanlarınızın en doğru zaman ve koşullarda yapabilmesi için tüm operasyonel süreçleri yönetir.

Online Sınav, kişiye özel olarak tasarlanmıştır, önceden belirlenmiş bir süresi yoktur. Akıllı test algoritması sayesinde soru sayısı, süresi ve zorluğu kişilerin beceri performansına yani doğru cevap trendlerine göre belirlenir. Sorulara doğru cevap verildikçe bir sonraki sorunun zorluk derecesi artar. Test sonunda ilgili kuruma teste katılan kişinin seviyesi detaylı açıklamaları ile birlikte sunulur.