A student finding out how you learn English

Nasıl İngilizce Öğreneceksiniz

Esnek bir İngilizce kursu. Yalnızca İngilizce konuşulan bir ortam.

Wall Street English'te öğrencilerimize yüz yüze eğitim ile en son teknoloji ile geliştirilmiş online eğitimi harmanlayan, İngilizce öğrenme hedeflerinize göre  kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyoruz.  7/24 dersler, ana dili İngilizce sertifikalı öğretmenler, kişisel İngilizce koçluğu ile size en baştan 'öğrenme garantisi' sunabilen tek İngilizce dil okuluyuz. 

1972'den bu yana dünyaca ünlü dil bilimciler ve akademisyenler tarafından sürekli geliştirilen, başarısı kanıtlanmış bir İngilizce öğrenme metodu ile siz de hedeflediğiniz seviyeye gelebilirsiniz. 

Sonuç garantili eğitim metodu

İngilizce öğrenme metodumuz bir çok ülkede en iyi yabancı dil öğrenme metodu olarak seçildi. Bunun bir tek sebebi var: bugüne kadar bu metodu kullanan öğrencilerimiz İngilizce öğrendi ve hedefledikleri seviyeye ulaştı! 

Sırrımız şu; eğitim programımız bireysel ve öğretmenli çalışmanın ideal birleşimi. Eğlenceli ama bir o kadar da etkili bir öğrenme deneyimi. Ve en önemlisi her şeyin merkezinde öğrencilerimiz var; size özel hedefler, size özel bir ders programı, seviyenize özel planlama... 

Wall Street English ile Nasıl İngilizce Öğreneceksiniz

İngilizce öğrenme metodumuz sonucunuzu garanti eden üç basit adımdan oluşur...

Size en uygun İngilizce kursunu bulun
1

İzleme ve Dinleme

TV DİZİSİ TADINDAKİ İNTERAKTİF DERSLERİMİZDE  İNGİLİZCE DİNLEME BECERİNİZİ GELİŞTİRECEKSİNİZ

İngilizce TV dizisi olarak tasarladığımız multimedya çalışmamız İngilizce öğrenmenizde ilk büyük adımı attıracak. Seviyenize uygun bölümleri seyrederken  yabancı dil eğitiminde en etkili yollardan biri olan 'maruz kalma'  yöntemini deneyimlemiş olacaksınız. Eğlenceli, hızlı ve etkin biçimde öğrenmeye başlayacaksınız.

ÖĞRETMEN EŞLİĞİNDEKİ DERSLERDE DİNLEME VE KONUŞMA BECERİNİZİ GELİŞTİRECEKSİNİZ 

Wall Street English metoduyla önce dinlemeyi ve konuşmayı öğrenirsiniz. Seyrettiğiniz TV dizisi hakkında interaktif alıştırmalarla konuyu pekiştirir ve derslerde öğretmenlerimizle yapacağınız konuşma pratiği ile öz güvenle konuşma becerisi edinirsiniz.  

2

Pratik, telaffuz ve konuşma

İNTERAKTİF ÇALIŞMALARLA GELİŞİN

Ödüllü interaktif ders platformumuz ile başlangıç seviyesinde olsanız bile ilk günden İngilizce konuşmaya başlarsınız. İnteraktif derslerdeki otomatik ses-tanıma özelliği ve  role-play (canlandırma)  aktiviteleri sayesinde sadece konuşma becerinizi değil doğru telaffuzla konuşmayı da ilk günden öğrenmeye başlarsınız.  

AZ KİŞİLİK SINIFLARDA GERÇEK HAYATTAN KONULARLA İNGİLİZCE ÖĞRENİN

İster online ister yüz yüze eğitimi seçin, eğitiminizin her aşamasında az kişilik sınıflar, sertifikalı öğretmenler ve kişisel İngilizce koçlarınızla adım adım ilerlesiniz. Böylece, İngilizceyi derinlemesine vegerçek anlamda öğrenir, her oramda öz güvenle konuşursunuz. 

3

Değerlendirme ve geri bildirim

BİRE BİR DEĞERLENDİRME ve GERİ BİLDİRİM 

Deneyimli öğretmenlerimiz ilerlemeniz ile ilgili düzenli olarak geri bildirim ve yönlendirme yapar. İngilizce koçlarınız sizinle bire bir ilgilenir, konuşma ve öğrenme motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlar. İnteraktif çalışmalarınız da size anlık geri bildirimler vermek üzere yüksek teknoloji ile tasarlanmıştır. Kısaca Wall Street English'te daha hızlı ilerlemek ve istediğiniz seviyeye ulaşmak için her aşamada destek alırsınız.  

ÖDÜLLÜ EĞİTİM PLATFORMUMUZUN KEYFİNİ ÇIKARIN 

Sıkıcı ders kitaplarını ve eski moda gramer çalışmalarını unutun. Yenilikçi öğrenme modüllerimiz ve etkileşimli konuşma derslerimizle akıcı bir İngilizceye sahip olacaksınız. Düzenli seviye testleri ve değerlendirmeler ile ilerlemenizi adım adım takip edecek hedeflerinize zamanında ulaşmanızı sağlayacağız.

Esnek Eğitim Modeli

Size tamamen esnek bir İngilizce eğitim programı sunuyoruz. Derslerinize ister online ister yüz yüze ister her ikisini de kullandığınız karma (mix) modelimiz ile katılabilirsiniz. Tamamen sizin seçimleriniz ve sizin zamanınıza uygun bir planlama ile İngilizce öğreneceksiniz. Böylece başlangıç seviyeniz ve hedefleriniz ne olursa olsun; ya da nerede olursanız olun sizi hep daha ileriye taşımak için yanınızda olacağız.

Online

Global online sınıflarımızda dilediğiniz yerden 7/24 derslerinize katılın. Dünyanın farklı ülkelerinden sizinle aynı seviyede öğrenciler ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenin.

 • Ana dili İngilizce öğretmenlerle canlı dersler
 • 7/24 dilediğin yerden derslere katılma
 • En fazla 4 kişilik sınıflar
 • Kişisel İngilizce Koçluğu
 • Sosyal kulüp aktiviteleri
 • Akıcı konuşma dersleri
Daha fazlasını öğrenin

Yüz yüze

9 ildeki 13 şubemizden size en yakın olanını seçin ve tüm eğitiminize yüz yüze devam edin. Sadece İngilizce konuşulan şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarınızla yüz yüze derslere katılın birbirinden eğlenceli sosyal kulüp aktiviteleri ile hem sosyalleşin hem İngilizce öğrenin.

 • Şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerle yüz yüze dersler
 • Yüz yüze İngilizce koçluğu
 • Şubelerde yapılan sosyal kulüp aktiviteleri
 • Akıcı konuşma dersleri
Daha fazlasını öğrenin

En Çok Tercih Edilen

Karma (Mix)

Derslerinize dilediğiniz zaman online, dilediğiniz zaman yüz yüze katılmanıza imkan veren maksimum esneklik. Ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla kendi programınıza göre online veya yüz yüze dersler.

 • İster online ister yüz yüze dersler
 • En fazla 4 kişilik sınıflar
 • Online veya yüz yüze İngilizce Koçluğu
 • Online veya yüz yüze sosyal kulüp aktiviteleri
 • Online veya yüz yüze akıcı konuşma dersleri
Daha fazlasını öğrenin
Students in a social club at Wall Street English

Ödüllü eğitim platformu

Eğlenceli ve etkileşimli içerikler

Anlık online geri bildirim ve yönlendirmeler

Dilediğin yerde dilediğin zaman öğrenme

Kişiselleştirilmiş program

Doğru geri bildirimler ile sizi yönlendirecek sertifikalı öğretmenler

Öğrenme motivasyonunuzu hep en üst seviyede tutacak İngilizce koçluğu

Dünyanın dört bir yanında sizin gibi İngilizce öğrenen bir topluluğa dahil olma

Sonuç garantisi

İstediğiniz İngilize seviyesine hızla ve zamanında ulaşma

Global standartlarda ve tamamen İngilizce konuşulan bir ortam

Başarınızı garanti etmek için tasarlanmış öğrenme programı

3 milyondan fazla mezunumuz gibi siz de hep daha ileriyi hedefleyin