Wall Street English, eğitim sistemine tamamlayıcı olarak entegre ettiği teknoloji tabanlı uygulamalarıyla ihtiyacınız olduğu her anda ve her yerde size İngilizce öğrenme olanağı sunar.

Online topluluk, Wall Street English öğrencilerinin İngilizcelerini geliştirmelerine ve İngilizce iletişim kurabilmelerine 7 gün 24 saat destek veren benzersiz bir online İngilizce platformudur. Bu sosyal platform sayesinde, ek alıştırmalar yapabilir, İngilizce konuşma, anlama, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. İngilizce öğrenmede size yardımcı olacak bu portalla motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz.

Pratik yapmanın yeri ve zamanı olmadan, İngilizcenizi geliştirmek istediğiniz her an kendi seviyenize uygun sürekli güncellenen aktiviteleri ve Financial Times’tan alınan ilgili içeriklerle ek alıştırmaları yapabilirsiniz.

Kişisel blogunuzu oluşturabilir, dünyanın dört bir yanından istediğiniz ve kendi meslek grubunuzdan kişilerle arkadaş olabilirsiniz. Sizleri ilgilendiren en sevdiğiniz konularla ilgili tartışmalara dahil olabilir, hatta tartışmaları başlatarak İngilizcenizi daha da geliştirebileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz.

Global Online Topluluk


 BİLGİ FORMU

Bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım !