Online İngilizce Öğrenin

%100 online İngilizce kursumuz gelişen ve değişen ihtiyaçlarınıza göre tamamen kişiselleştirilmiş bir programdır. İster başlangıç ister ileri düzeyde olun, kendi öğrenme hızınızda ilerler, günlük hayat temponuza ve takviminize göre ders programınızı oluşturursunuz. 

Alanının uzmanları tarafından geliştirilen ödüllü online İngilizce öğrenme platformumuz ve online eğitim konusunda uzman öğretmenlerimiz sayesinde %100 online eğitim alarak İngilizcenizi istediğiniz seviyeye getireceğinizi garanti ediyoruz.  

Yıllardır uyguladığımız sonuç garantili metodumuz şimdi %100 online

Online İngilizce programımızla, yıllardır şubelerimizde uyguladığımız başarısı kanıtlanmış metodumuzu daha esnek ve kişiselleştirilmiş bir formda online olarak sunuyoruz.  

Online eğitim konusunda uzman öğretmenlerimizle yapacağınız canlı derslere dilediğiniz yerden katılabilir, böylece günlük hayat temponuzu aksatmadan İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.  

Neden Wall Street English?

Seviyenize, hedeflerinize ve programınıza göre hazırlanmış bir eğitim programı. Dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman derslere katılabilme esnekliği. Sertifikalı ana dili İngilizce öğretmenler. Kişisel İngilizce koçluğu. Sonuç garantisi. Bizi seçtiğinizde ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz!

İhtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş eğitim programı

İngilizce öğrenme yolculuğunuza seviyenizi Avrupa Dil Standartlarına göre tam ve doğru olarak belirleyerek başlarız. Wall Street English'te başlangıçtan ana dil düzeyine kadar uzanan 20 seviyelik derinlemesine bir program sunarız. Böylece ister başlangıç ister ileri düzeyde olun mutlaka İngilizcenizi daha ileri götürebileceğiniz bir programı size özel olarak oluşturabiliriz. 

Dilediğiniz yerden katılabileceğiniz canlı dersler

Öğretmenlerimiz online İngiizce eğitimi konusunda uzmandır. Derslere nereden katılırsanız katılın, istediğiniz geri bildirim ve yönlendirmeleri size sunarak hedefleriniz doğrultsunda ilerlemenizi sağlarlar.

İlerlemeniz için gerekli olan destek

Akıllı modüllerle geliştirilmiş sistemimiz, sizi her adımda destekleyen öğretmenleriniz ve İngilizce koçlarınız hedeflerinizle paralel bir ilerleme kaydettiğinizden emin olmak için hep yanınızda olacaklar. Wall Street English'in kişiselleştirilmiş İngilizce öğrenme programlarıyla İngilizce öğrenme yolculuğunuzda asla yalnız olmazsınız. 

Ernesto loves studying online at Wall Street English

Özellikle online olarak İngilizce öğrenmek ya da pekiştirmek isteyen kişiler için daha iyi bir seçenek bilmiyorum. İki yıl önce İngilizce konuşma problemim ortaya çıkınca hiç düşünmeden kaydoldum ve kısa sürede konuşmaya başladım.

Çağrı

Wall Street English Kocaeli Öğrencisi

Eğitim programı ve fiyatlar

Eğitim Danışmanlarımızla görüşmek, size en uygun eğitim programı fiyatlarını ve farklı ödeme seçeneklerini öğrenmek için hemen şimdi randevu alın. Deneyimli Eğitim Danışmanlarımız öncelikle bulunduğunuz seviyeyi ve İngilizce öğrenme hedefinizi tam olarak belirleyecek. Ardından da sizi bu hedefe ulaştıracak en uygun eğitim programını sunacak. 

Siz de Wall Street English'e gelin, İngilizce öğrenirken kendinize yaptığınız yatırımı riske atmayın. 

Online

Global online sınıflarımızda dilediğiniz yerden 7/24 derslerinize katılın. Dünyanın farklı ülkelerinden sizinle aynı seviyede öğrenciler ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenin.

  • Ana dili İngilizce öğretmenlerle canlı dersler
  • 7/24 dilediğin yerden derslere katılma
  • En fazla 4 kişilik sınıflar
  • Kişisel İngilizce Koçluğu
  • Sosyal kulüp aktiviteleri
  • Akıcı konuşma dersleri

Tüm dünyada 3 milyondan fazla kişinin İngilizce öğrenmesini sağladık