corporate English students in conversation

Wall Street English'e göre Pazar Lideri

Dünyanın en iyi eğitim şirketlerinden ikisi olan Wall Street English ve Pearson, uzmanlıklarını birleştirerek Market Leader by Wall Street English'i yarattı. Günümüzün küresel ekonomisinde kariyerleri için ihtiyaç duydukları desteği sağlamak amacıyla İngilizce öğrenmek ve aynı zamanda iş dünyası hakkında bilgi edinmek isteyen öğrenciler için ideal bir kurs.

Market Leader, iş piyasasının, yani yönetim ve işletme alanındaki ihtiyaçlarına cevap vermek için geliştirilmiş bir kurstur. Orta seviyedeki bir öğrenci Market Leader ile başlayabilir.

İş ortamında İngilizce

Kursumuz, iş dünyasının önde gelen bilgi kaynaklarından biri olan Financial Times ile işbirliği içinde geliştirilmiştir. Financial Times materyalleri, öğrencileri gerçek hayattaki iş konularıyla tanıştırmakta ve modern iş dünyası için gerekli olan profesyonel kelime dağarcığı ve iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

İngilizce başarının en iyi yolu! Patronum tarafından kaydedildim, iş amacıyla İngilizcemizi geliştirmemiz gerekiyor ve WSE bunu yapmanın en iyi yolu.

Wall Street English İtalya

Öğrenci

CEFR ile uyumlu 10 seviye iş İngilizcesi

Wall Street English tarafından sunulan Market Leader 10 seviye iş İngilizcesi sunmaktadır. Katılımcılar, önceden sizinle mutabık kalınan bir ücret karşılığında şirketinizde verilen 90 dakikalık atölye çalışmalarını takip ederek her seviyede ilerlerler.

Seviyeler, uluslararası bir öğretim standardı sağlamak için Diller için Avrupa Ortak Referans Çerçevesi (CEFR) ile uyumludur.

Market Leader English Levels.jpg

Çalışan ilerlemesini takip edin ve ölçün

Her çalışanın kaydettiği ilerlemeyi gösteren aylık bir rapor alacaksınız.

Çalışanlarınızın zamanlarını optimize etmelerine yardımcı

Bu dersler, çalışanlarınızın zamanını boşa harcamamak için doğrudan ofislerinizde gerçekleştirilir.

Ek iş yükü yok

Sizin için her şeyi yönetiyoruz: kursun organizasyonu, zaman çizelgelerinin koordinasyonu ve ilerlemenin, sonuçların ve katılımın izlenmesi.

Wall Street English tarafından Pazar Liderini Keşfedin

Wall Street English ve Pearson, The Global Education Company, uzmanlıklarını birleştirerek özellikle işletmeler için tasarlanmış iş İngilizcesi kursu Market Leader by Wall Street English'i yarattı. En deneyimli öğretmenlerimiz, Financial Times gibi kaynaklardan geliştirilen kaynakları kullanarak iş dünyasından güncel ve ilgili içeriklerle dersler vermektedir.

Akıcı İngilizce konuşan bir işgücü ile işinizi büyütün ve uluslararası alanda rekabetçi olun!

Katılımcılar çevreleriyle ilgili içeriklerle İngilizce öğrenirler:

 • Alım ve Satım

 • Pazarlama

 • Ekip Yönetimi

 • Etik

 • Ortak girişim ve satın almalar

 • Telefon Becerileri

 • Mülakat Becerileri

 • Sunumlar

 • Toplantılar

 • Görüşmeler

 • Ve daha fazlası...

Geleneksel Wall Street İngilizce kursundan farklı olarak, bu kursun haftalık sabit dersleri vardır ve 1 yıl sürer.

Market Leader hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Destek ekibimizden iletişim talep etmek veya çevrimiçi danışmanımızla görüşmek için buraya tıklayın!

Market Leader içerik planını indirerek bu derslerde ele alınan içeriklerden bazılarına göz atın.