Şubelerimizde İngilizce öğrenin

Şubelerimizde tüm öğrencilerimize kapıdan girdikleri ilk andan itibaren yalnızca İngilizce konuşulan bir ortam sunarız. Böylece İngilizceye maruz kalıp, dili doğal yolla edinmeyi deneyimlersiniz. Ayrıca şubelerimizdeki ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla yapacağınız dersler; yüz yüze pratik yapmak için mükemmel bir seçenektir. 

Öğrenmek birlikte güzeldir. 

Şubelerimizde sizinle aynı amacı taşıyan insanlarla tanışacak, İngilizce konuşarak sosyalleşecek ve hayatın içinde bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşayacaksınız. 

Yüz yüze eğitimde 50+ yıllık tecrübe

50 yılı aşkın süredir 30 ülkede 450'den fazla şube ile yüz yüze İngilizce eğitim sunuyoruz.  Şubelerimizin tamamı sizlere nezih, etkin ve eğlenceli bir eğitim ortamı sunmak için tasarlanmıştır. 13 şubemiz de bulundukları illerin en merkezi bölgesinde yer alır ve toplu taşıma araçlarına kolay erişime sahiptir. 

Hemen en yakın şubemize gelin, uzman personelimizle tanışın ve başarısı kanıtlanmış metodumuzu şubelerimizde bizzat deneyimleyin. 

Neden Wall Street English şubeleri?

Ana dili İngilizce öğretmenlerimizle yüz yüze dersler, İngilizce koçunuzla yüz yüze koçluk seansları ve sizinle aynı seviyedeki öğrencilerle sosyal kulüp aktiviteleri şubelerimizde bulabileceğiniz özelliklerden sadece bazıları....

Tamamen İngilizce konuşulan bir ortam

Şubelerimizde tüm öğrencilerimiz ve personelimizle sadece İngilizce konuşulan bir ortam sunarız. Tıpkı yurt dışında olduğu gibi, ilk andan itibaren seviyeniz ne olursa olsun İngilizce konuşmaya başlarsınız. 

İngilizce öğrenin ve sosyalleşin

Sosyal kulüp aktivitelerimiz, bir yandan gerçek hayattan konularla İngilizce pratik yapmanızı sağlarken diğer yandan sizinle aynı deneyimi yaşayan öğrencilerimizle sosyalleşme imkanı sunar. Topluluk içinde öz güvenle konuşma becerinizi pekiştirir. 

Öğrenme laboratuvarlarımıza erişim

Merkezlerimiz size tamamen teknolojik ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir alan sunar. Multimedya laboratuvalarımızda online çalışmalarınızı gerçekleştirebilir, uzman personelimizden anında geribildirim ve destek alabilirsiniz. 

Colombian Wall Street English Student

İçeriye girdiğim ilk anda İngilizce öğrenebileceğimi düşündüğüm bir yer. Sürekli İngilizce konuşulması gerçekten fark yaratıyor. Alışılmışın dışında bir eğitim modeli sunuluyor

Ezgi

Wall Street English Gaziantep Öğrencisi

Eğitim programı ve fiyatlar

Eğitim Danışmanlarımızla görüşmek, size en uygun eğitim programı fiyatlarını ve farklı ödeme seçeneklerini öğrenmek için hemen şimdi randevu alın. Deneyimli Eğitim Danışmanlarımız öncelikle bulunduğunuz seviyeyi ve İngilizce öğrenme hedefinizi tam olarak belirleyecek. Ardından da sizi bu hedefe ulaştıracak en uygun eğitim programını sunacak. 

Siz de Wall Street English'e gelin, İngilizce öğrenirken kendinize yaptığınız yatırımı riske atmayın. 

Yüz yüze

9 ildeki 13 şubemizden size en yakın olanını seçin ve tüm eğitiminize yüz yüze devam edin. Sadece İngilizce konuşulan şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarınızla yüz yüze derslere katılın birbirinden eğlenceli sosyal kulüp aktiviteleri ile hem sosyalleşin hem İngilizce öğrenin.

  • Şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerle yüz yüze dersler
  • Yüz yüze İngilizce koçluğu
  • Şubelerde yapılan sosyal kulüp aktiviteleri
  • Akıcı konuşma dersleri

İngilizce ile 3 milyondan fazla öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk