Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Close

Search

KURUMLARA ÖZEL SEVİYE TESPİT SINAVI

Kariyer Basamaklarında Daha Hızlı Yükselin!

Kişinin varolan İngilizce seviyesi ile gramer, okuma, dinleme/anlama, kelime bilgisi vb. dil becerilerini belirlemeye yönelik olarak gerçekleştirilen online bir sınavdır. Bu seyede Wall Street English İngilizce Seviye Tespit Sınavı teorik olarak İngilizce bilginizin yanında , pratikte de İngilizcenizi ne ölçüde kullanabileceğinizi ölçer.

Algoritma

Önceden belirlenmiş bir sınav süresi yoktur. Sınavın soru sayısı, süresi ve zorluğu kişilerin performansına yani cevap trendlerine göre belirlenir. Sorulara doğru cevap verildikçe bir sonraki sorunun zorluk derecesi artmaktadır. Böylelikle akıllı test sistemi sayesinde bireysel olarak sınavın süresi ve zorluk düzeyi belirlenmektedir.

 

Sonucu / Neden STS

Wall Street English şubelerinde İngilizce seviyesi uluslararası standartlarda ölçümlenir. Doğru cevap verildikçe akıllı test sistemi ile tam olarak hangi seviyede olduğunu tespit ederiz. Eğitim sistemimiz 20 seviyeden oluşur ve dünyanın en güvenilir dil standardı olan Global Scale of English öğrenme hedefleri esas alınarak hazırlanmıştır. GSE dünya devi Pearson tarafından geliştirilen ve tüm dünyada kabul gören etkin ve güvenilir bir dil standardıdır. Wall Street English STS ile elde ettiğiniz sonucun aynı zamanda uluslararası denklikler olan Cefr (Genel Avrupa Dil Standartları), Alte (Avrupa Dil Testleri Birliği) ve Bulats (İş İngilizcesi Test Servisi) da karşılığını bulabilirsiniz.

Survival
Sıfırdan başlayanlar içindir. Bu basamaktaki içerik ve alıştırmalar, basit kelimeleri anlamak, kullanmak ve temel soruları İngilizce olarak yanıtlamak için temel sağlar. Bu basamağın sonunda basit bir e-posta yazabilir veya online paylaşım yapabilirsiniz.
Waystage
Bu basamakta öğrenciler, kendini tanıtma, yön bulma gibi temel görevleri gerçekleştirebilir ve günlük yaşamda kendilerini ifade etmeyi öğrenirler. Kelime dağarcığı ve grameri bir araya getirerek, doğru cümleler kurar ve kendilerini daha akıcı biçimde ifade ederler.
Upper Waystage
Upper Waystage basamağında İngilizce becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu basamakta akıcı şekilde sohbet edebilir, basit kitap ve gazeteleri okuyabilirsiniz. Günlük, pratik konularda fikirlerinizi net bir şekilde ifade edebilir ve tartışmalara katılabilirsiniz.
Threshold
Threshold seviyesinde oldukça akıcı biçimde sohbet edebilir ve karmaşık fikirleri İngilizce olarak ifade edebilirsiniz.
Milestone
Milestone basamağında yapacağınız gelişmiş alıştırmalar sayesinde sohbetlerdeki akıcılığınızı, yazımdaki profesyonelliğinizi ve okuma becerilerinizi üst seviyeye çıkarırsınız.
Mastery
Bu aşamada akıcılığınızı geliştirmeye ve karmaşık dil, deyim, ifade ve kalıpları kullanmayı öğrenmeye devam ederler.