ingilizce ogrenmeGençler için İngilizce kursu

Gençler için İngilizce kursu

13-17 yaş gençler için özel olarak tasarladığımız 'Teens' ürünümüzle gençlere akıcı İngilizce konuşabilmeleri için ihtiyaç duydukları güven ve becerileri kazandırıyoruz. %100 online olan bu programla gençlerimize önce okul ve üniversite, sonrasında da çalışma hayatlarında öz güvenle İngilizce konuşmalarını sağlayacak bir öğrenme deneyimi sunuyoruz.

farkımız
  • Ana dili İngilizce öğretmenlerle en fazla 4 kişiden oluşan canlı dersler ve kişisel İngilizce koçluğu.
  • Gençlerin öğrenme motivasyonunuzu yüksek tutacak ilgi çekici, eğlenceli ve aynı zamanda etkin içerikler.
  • Okul, sınav ve diğer günlük aktivite tempolarına uyum sağlayacak esnek çalışma modeli.
English course for teenagers - Wall Street English

Wall Street English farkı şimdi gençlerle

Wall Street English'in 50 yıllık İngilizce öğretme tecrübesi ile hazırladığımız benzersiz programda,  TV dizisi tadında içeriklerle gençlerin ilgi ve dikkatlerini en üst düzeyde tutup eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz. Diğer yandan ana dili İngilizce öğretmenlerimiz eşliğinde bol bol pratik yaparak konuşma becerilerini geliştiriyoruz. Kişisel İngilizce koçlarımızla da doğru çalışma teknikleri kazanmalarına ve daha verimli çalışmalarına destek oluyoruz.  

Böylece hem akademik hayatlarında hem de sonrasında öz güvenle İngilizce konuşmalarını sağlayacak kalıcı bir İngilizce sağlıyoruz. Detaylı ilerleme raporları ile velilerin çocuklarının gelişimini yakından takip etmelerine yardımcı oluyoruz. Velilerimizle birlikte öğrencilerimizin hedefledikleri seviyeye adım adım geldiğinden emin oluyoruz. Bugüne kadar hedeflerine ulaştırarak mezun ettiğimiz milyonlarca öğrencimizde olduğu gibi gençler için özel olarak hazırladığımız bu programda da %100 sonuç garantisi sunuyoruz. 

İngilizceyi nasıl öğreneceksiniz

İzleme ve dinleme

1

New York'ta geçen ve dünyanın dört bir yanından ilginç karakterlerin hayatlarını konu alan harika bir TV dizisiyle İngilizceyi eğlenerek öğreneceksiniz. 

Programınıza uygun olan yer ve zamanda dinleme ve konuşmaya dayalı çeşitli interaktif etkinlikler yapacaksınız. 

Pratik yapma ve konuşma

2

Otomatik ses tanıma egzersizleri ile doğru telaffuzunuzu geliştireceksiniz. Farklı ülkelerden sizin gibi gençlerle en fazla 4 kişilik sınıflarda pratik yapacak, birebir konuşma ve kültürlerarası iletişim becerisi kazanacaksınız. 

İlk günden itibaren gerçek hayatta kullanacağınız bir İngilizce deneyimi yaşayacak, böylece üniversitede veya işte kolaylıkla ve güvenle etkileşim kurmaya hazır olacaksınız.

Öğretmen takibi ve sürekli geri bildirim

3

Her öğrenme etkinliği sırasında ve sonrasında öğretmenlerinizden geri bildirimler alacaksınız. İngilizce koçlarınız doğru çalışma tekniğini kazanmanız ve ilerlemenizi garanti etmeniz için size rehberlik edecek. 

Ebeveynler de çocuklarının gelişimi hakkında düzenli raporlarla süreci bizzat takip edebilecekler. 

Aileler için avantajları

Çocuğunuz Wall Street English ile eğitime başladığında alacağınız sonuçtan emin olursunuz. Eğitim programlarımız size şunları sunar:

Deneyim

50 yıldır dünyanın 4 bir yanında İngilizce öğretiyoruz. Bugüne kadar 3 milyından fazla öğrencimizi hedeflerine ulaştırarak mezun ettik.

Destek ve İlgi

Sadece Wall Street English'te bulunan İngilizce Koçları ile çocuğunuzun zamanında ve düzenli ilerlediğinden emin olursunuz. Ayrıca sizlere sunulan detaylı ilerleme raporlarında gelişimlerini adım adım takip edebilirsiniz. 

Sonuç garantisi

Başarısı tüm dünyada kanıtlanmış metodolojimizle çocuğunuza %100 sonuç garantisi sunabilen tek dil okuluyuz. Düzenli katılımla çocuğunuzun heeflediği seviyeye geleceğini en baştan garanti ederiz. 

Global Online Sınıflarımızda İngilizce Öğrenin

  • Sizden başka en fazla 3 kişinin olduğu online sınıflarda dünyanın her yerinden diğer gençlere katılın
  • Ana dili İngilizce olan sertifikalı İngilizce öğretmenlerinizle doğru geri bildirimler alın, İngilizce konuşma becerinizi geliştirin
  • Sınıfın merkezinde olduğunuz gerçek hayattan konularla İngilizce konuşma öz güveninizi kazanın 
The best people - Global Online Classroom

Hedeflediğiniz seviyeye gelin

Wall Street English seviyeleri, yurt dışında okumak ya da hedeflediğiniz üniversiteye girmek için ihtiyacınız olan global İngilizce seviyeleri ile birebir uyumludur. Öğrencilerimize toplamda 20 seviyeden oluşan bir program sunarız. Böylece tam olarak bulunduğunuz seviyeden başlar ve global standartlarda hedeflediğiniz seviyeye geldiğinizden emin olursunuz.

A1

A2

B1

B2

C1

A1

Wall Street English Seviyeler: 3-5

Bu seviyede İngilizcenizi yalnızda bazı temel durumlarda kullanabilirsiniz. Eğitiminize İngilizce devam etmek için seviyeniz yeterli değildir, ancak okul arkadaşlarınızla basit konuşmalar yapabilirsiniz.

İngilizce seviyenizi öğrenin

Ücretsiz online İngilizce testimize katılın, eksiklerinizi ve geliştirmeniz gereken yerleri öğrenin. Daha detaylı ve yüz yüze bir test isterseniz Eğitim Danışmanlarımızdan hemen randevu alabilirsiniz.

İngilizce kursunuzu nasıl planlıyoruz?

Wall Street English İngilizce kurs planları, ihtiyacınıza göre uyarlanan esnek planlardır. Sizi sonuca ulaştıracak en uygun planı yapacağımız analizler sonunda beraber belirliyoruz. 

Kurs planınızı nasıl belirliyoruz:

Öncelike sizi detaylı bir şekilde değerlendiriyoruz:

  • Tam olarak bulunduğunuz İngilizce başlangıç seviyenizi
  • Geleceğinize ait kişisel hedeflerinizi
  • Ve szi bu hedeflere taşıyacak İngilizce seviyesini belirliyoruz. 

Okul veya üniversite için ihtiyacınız olan sonuçları aldığınızdan emin olmak için kişiselleştirilmiş bir kurs planı oluşturacağız. İngilizcenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek için hemen bugün bize ulaşın.

Specific classroom materials online for Teens

İngilizce ile 3 milyondan fazla öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk