ingilizce ogrenmeİş İngilizcesi

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi İş İngilizcesi kavramı aslında hedeflerinize uygun seviyede bir genel İngilizce düzeyi ile birlikte çalıştığınız iş kolundaki mesleki terimler, toplantı-sunum gibi iş hayatına özel çalışmalardaki beceri düzeyi, iş sohbetlerindeki anlama ve konuşma becerileri gibi konularda elde ettiğiniz kazanım anlamına gelir. İş İngilizcesi kurslarımız size tam da bu becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır.

farkımız
 • Ana dili İngilizce öğretmenlerimizle, sizin dışınızda en fazla üç kişiden oluşan küçük sınıflar.
 • Çalışma planınızı kariyer hedeflerinize göre belirleyen ve sizi öğrenme yolculuğunuz boyunca motive tutan kişisel İngilizce koçluğu.
 • Tüm dünyada milyonlarca profesyonel tarafından kullanılan başarısı kanıtlanmış bir metot ve eğitimin sonunda hedeflediğiniz seviyeye ulaşacağınıza dair sonuç garantisi.
A group of business people learning English for their careers

İş İngilizcesini nasıl öğrenirsiniz

İzleme ve dinleme

1

New York'ta kariyerlerini inşa ederken yeni arkadaşlıklar edinip farklı deneyimler yaşayan bir grup insanı konu alan kendi TV dizimizle İngilizceyi eğlenerek öğrenmeye başlayacaksınız.  Dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirmek için izlediğiniz video boyunca interaktif alıştırmalar yapacaksınız. 

Sonrasında ise okuma ve yazma pratiği yapmak ve anında geri bildirim almak için dijital çalışma kitaplarınızdan yararlanacaksınız. 

 

Telaffuz, pratik&konuşma

2

Ses tanıma teknolojimizle anında, doğru telaffuz geri bildirimi alacak, böylece neyi nasıl geliştireceğinizi tam olarak bileceksiniz. Sadece gramer çalışmak yerine İngilizceyi anlamanızı, akıcı konuşma becerisi kazanmanızı ve kelime dağarcığınızı geliştirmenizi sağlayacağız. 

İster şubelerimizde ister online olarak ilk günden itibaren İngilizce konuşmaya başlayacaksınız. Ana dili İngilizce öğretmenlerimizle konuşma sınıflarında ve sosyal aktivitelerde bol bol pratik yapacaksınız. 

Öğretmen takibi& İngilizce koçluğu

3

Yüksek nitelikli ve tecrübeli öğretmenlerimizle İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacağız. Ders boyunca 1 kez bile konuşma fırsatı bulamadığınız kalabalık sınıfları bir kenara bırakın. Wall Street English'te sizin dışınızda en fazla 3 kişiden oluşan sınıflarda öğretmeninizle konuşma pratiği yapacak ve gelişiminizle ilgili size özel geri bildirimler alacaksınız. Kişisel İngilizce Koçunuz 'birebir koçluk seansları' ile öğrenme motivasyonunuzu yükseltecek, hedeflerinizi ve ders programınızı planlayacak. 

İngilizce öğrenme döngünüz

Metodumuz, iş hayatında ne kadar meşgul olursanız olun öğrenmeyi kolay ve etkili hale getiren bir öğrenme döngüsüne dayanır. Çalışma planımız esnektir, ihtiyacınıza ve zamanınıza göre göre uyarlanabilir.

Birinci hafta

 • İlgi çekici videolar izleyin ve ilgili öğrenme etkinliklerini tamamlayın
 • Dijital çalışma kitabınızla İngilizce e-mailler hazırlayabilmek için okuma ve yazma becerilerinizi geliştirin
 • İş hayatı ile ilgili bir konuda -mesela iş toplantıları gibi- İngilizce pratik yapmak için bir konuşma sınıfına katılın.

İkinci hafta

 • İhtiyaç duymanız halinde koçunuzdan destek alarak interaktif dersleri çalışmaya devam edin
 • Temalı bir etkinlikte gerçek iş hayatında karşılaşabileceğiniz durumlarda İngilizce konuşma pratiği yapın 
 • İlerlemenizi teyit etmek için maksimum 4 kişilik bir sınıfta öğretmeninizle derse katılın 

Tekrarla

 • İlk döngüdeki tüm aşamaları tamamladığınız için bir sonraki üniteye geçin 
 • İhtiyacınız varsa daha fazla pratik yapmak için tamamlayıcı derslere ya da sosyal kulüp aktivitelerine katılın 

Global standartlarda bir İngilizce kursu

Wall Street English, yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar öğrenciler için 20 İngilizce seviyesi sunmaktadır. Genel İngilizce kurslarımız, Avrupa Dil Standartları (CEFR) ile uyumludur, böylece uluslararası kabul görmüş standartlara göre nerede olduğunuzu her zaman tam olarak bilirsiniz. Ana CEFR seviyeleri A1, A2, B1, B2, C1 ve C2'dir. Yazma, dinleme, okuma, sözlü üretim ve sözlü etkileşim gibi İngilizce becerilerinizi değerlendirirler. Wall Street English programı ve seviyeleri CEFR ile uyumlu olduğu için aldığınız eğitimin Avrupa standartlarında karşılığını bilirsiniz.

A1

A2

B1

B2

C1

A1

Wall Street English Seviye 3-5

Bu seviyede, İngilizcenizi, seyahat ederken bazı temel durumlarda kullanabilirsiniz. İş hayatınızda ya da öğrencilik sürecinde kullanmaya yetecek kadar bir İngilizceniz yoktur. Ancak, yavaş ve basit konuşurlarsa günlük hayatınızda insanlarla basit şekilde sohbet edebilirsiniz.

İngilizce seviyenizi test edin

Ücretsiz online İngilizce testimize katılın, eksiklerinizi ve geliştirmeniz gereken yerleri öğrenin. Daha detaylı ve yüz yüze bir test isterseniz Eğitim Danışmanlarımızdan hemen randevu alabilirsiniz.

Kariyeriniz için en uygun kurs planı

Metodumuz, kariyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz derinlemesine bir İngilizce edinimi sağlar. Üstelik iş ve özel yaşantınıza göre seçim yapabileceğiniz üç farklı çalışma şeklini seçebilirsiniz. Tercih edeceğiniz her bir planda sizi kariyer hedeflerinize ulaştıracak İngilizce seviyesine getireceğimizi garanti ediyoruz.

Online

Global online sınıflarımızda dilediğiniz yerden 7/24 derslerinize katılın. Dünyanın farklı ülkelerinden sizinle aynı seviyede öğrenciler ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenin.

 • Ana dili İngilizce öğretmenlerle canlı dersler
 • 7/24 dilediğin yerden derslere katılma
 • En fazla 4 kişilik sınıflar
 • Kişisel İngilizce Koçluğu
 • Sosyal kulüp aktiviteleri
 • Akıcı konuşma dersleri
Daha fazla bilgi edinin

Yüz yüze

9 ildeki 13 şubemizden size en yakın olanını seçin ve tüm eğitiminize yüz yüze devam edin. Sadece İngilizce konuşulan şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarınızla yüz yüze derslere katılın birbirinden eğlenceli sosyal kulüp aktiviteleri ile hem sosyalleşin hem İngilizce öğrenin.

 • Şubelerimizde ana dili İngilizce öğretmenlerle yüz yüze dersler
 • Yüz yüze İngilizce koçluğu
 • Şubelerde yapılan sosyal kulüp aktiviteleri
 • Akıcı konuşma dersleri
Daha fazla bilgi edinin

En Çok Tercih Edilen

Karma (Mix)

Derslerinize dilediğiniz zaman online, dilediğiniz zaman yüz yüze katılmanıza imkan veren maksimum esneklik. Ana dili İngilizce öğretmenlerimiz ve İngilizce koçlarımızla kendi programınıza göre online veya yüz yüze dersler.

 • İster online ister yüz yüze dersler
 • En fazla 4 kişilik sınıflar
 • Online veya yüz yüze İngilizce Koçluğu
 • Online veya yüz yüze sosyal kulüp aktiviteleri
 • Online veya yüz yüze akıcı konuşma dersleri
Daha fazla bilgi edinin

İngilizce kursu fiyatlarımız

Wall Street English'te İngilizce kursu programlarımız tamamen sizin ihtiyacınıza, hedeflerinize ve katılım sürenize göre belirlenir. Eğitim Danışmanlarımız tarafından sizi tam olarak hedeflediğiniz seviyeye getirecek bir kurs planı oluşturulup fiyat çalışması buna göre belirlenir. 

İngilizce kursu fiyatlarımızı nasıl hesaplıyoruz? 

Öncelikle Eğitim Danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmede birlikte bir ihtiyaç analizi yapıyoruz. :

 • İngilizce seviyenizi tam ve doğru olarak ölçecek bir seviye tespit sınavı yapıyoruz. Gerekli durumlarda daha detaylı analiz için ayrıca bir konuşma testi de gerçekleştiriyoruz. 
 • İngilizce öğrenme amacınızı ve gelecek hedeflerinizi öğreniyoruz 
 • Bu hedeflere ulaşmanızı sağlayacak İngilizce seviyesini belirliyoruz
 • Ve son olarak sizi bulunduğunuz seviyeden hedeflediğiniz seviyeye getirecek kişiselleştirilmiş bir eğitim programı sunuyoruz. 

Bu danışmanlık hizmetinden ücretsiz olarak faydalanmak ve İngilizceniz konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek için Eğitim Danışmanlarımızdan randevu alabilirsiniz. 

İngilizce ile 3 milyondan fazla öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk

Kariyeriniz için İngilizce öğrenmeye başlayın

Hemen randevu alın ve kurumsal eğitim danışmanlarımızla iş İngilizcenizi nasıl geliştirebileceğinizi konuşun.