Şirketinize özel kurumsal İngilizce eğitimleri

İngilizce artık her kurum için temel global bir iletişim aracı haline geldi. Bu nedenle çalışanlarınızın İngilizceyi öz güvenle kullanabildiğinden emin olmanız çok önemli. 

Wall Street English, kurumlara ihtiyaca özel olarak hazırlanan, hem işiniz hem de çalışanlarınız için başarıyı garanti eden ödüllü ve kanıtlanmış bir metot sunar. 

İşletmeniz için önemli avantajlar

Wall Street English'in size sunduğu avantajlar:

Takip ve İlerleme

  • Sürekli takip ve personeliniz için Kişisel İngilizce Koçluğu 
  • Düzenli İlerleme raporları

Etkin öğrenme

  • Başarısı tüm dünyada kanıtlanmış ödüllü bir metot
  • İşgücünüz için %100 sonuç garantisi

Esneklik

  • Çalışanların temposuna göre düzenlenebilem esnek çalışma saatleri
  • Online, şubede, kurum bünyesinde veya hibrit eğitim seçenekleri

Kurumsal Eğitim Danışmanınız

Wall Street English’te her kurum ile birebir ilgilenen bir Eğitim Danışmanı bulunur. Eğitim Danışmanı, şirketlerin farklı iş ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlar, İK ve eğitim ekibinizle yakın işbirliği içinde çalışır, kurumun çalışanlarının gelişimini yakından takip eder ve İngilizce öğrenme yolculuğu boyunca rehberlik görevini üstlenir.

Eğitim Danışmanı kurumun yetkilileri ile de düzenli değerlendirme toplantıları yapar, detaylı bilgi paylaşır ve eğitimden maksimum fayda sağlayabilmeleri için gerektiğinde önerilerde bulunur.

A Wall Street English teacher in Madrid

Düzenli ilerleme raporları

Wall Street English, her öğrenci ile ilgili çok detaylı bir izleme ve raporlama sistemine (WSE Student Data System) sahiptir. Bu sistem sayesinde kurumlar, çalışanlarının merkezde bulundukları saat ve tarihleri, çalışma sürelerini, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, test sonuçlarını ve özel olarak talep edebilecekleri diğer bazı verileri hızlı ve doğru şekilde elde ederler.

Sistem, çalışanların İngilizcelerini gramer, kelime bilgisi, okuma-yazma ve konuşma becerileri açısından ne kadar ilerlettiklerini de düzenli olarak raporlar.

9 Tips for Choosing the Best Course for You – Wall Street English

Uluslararası Denklik

Wall Street English, Cambridge Üniversitesi tarafından yapılan bilimsel çalışma sonucu eğitim programı Avrupa Dil Standartları (Common European Framework of Language)ile uyumlu ilk ve tek dil okuludur. Ayrıca her WSE seviyesi, dünyaca geçerliliği bulunan TOEFL, TOEIC, BULATS ve ALTE test puanlama sistemindeki karşılıklarıyla ifade edilir. Böylece kurumlar yatırımlarının geri dönüşünü tam olarak aldıklarından ve çalışanlarına dünya standartlarında bir eğitim imkanı sunduklarından emin olurlar.

Personeliniz için destek ve rehberlik

Şirketinizden her öğrenci eğitim yolculuğu boyunca yakından takip edilen destek ve rehberlik alır. Bu yaklaşım şunları içerir:

Personelimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Kişisel İngilizce Koçu

Her öğrencinin iyi bir çalışma ritmi tutturmasına yardımcı olan, öğrenme motivasyonlarını yükseltmesine rehberlik eden  ve her türlü  sorusunda destek sunan kişisel bir İngilizce koçu.

Uzman yabancı öğretmenler

Öğrencilerin ilerlemesini doğrulayan ve kişiselleştirilmiş geri bildirim veren yüksek nitelikli ana dili İngilizce öğretmenler.

Eğitim Danışmanları

Eğitim Danışmanları, personelinizin her bir üyesinin nasıl ilerlediğini dikkatle izleyecek ve şirket hedeflerine hızlı ve verimli bir şekilde ulaşılmasını sağlayacak kişisel hesap yöneticinizdir.

Şirket kaynaklarını en verimli şekilde kullanın

Şirket kaynaklarının hiçbir zamanın boşa harcanmamasını ve çalışanlarınızın İngilizce eğitimleri boyunca tam esneklik elde etmesini sağlıyoruz.

30 ülkede kullanılan ödüllü online platformumuz sayesinde, personeliniz istedikleri zaman ve yerde, yüz yüze bir sınıfta alacakları ile aynı kalitede eğitimle çalışabilecekler. Buna ek olarak, çalışanlarınız herhangi bir sebeple bir derse katılamazlarsa, hiçbir şey kaybetmeden dersi yeniden planlayabilirler.

Tenses and Time Adverbs used with the Present and Past Simple

Çalışanlarınız için en ideal programı seçin

Online eğitim

Wall Street English, evde, ofiste veya bulunduğu herhangi bir yerde eğitim almayı tercih eden çalışanlar için başarısı kanıtlanmış eğitim metodunu %100 online olarak sunar.

  • Ödüllü platformumuzda TV dizisi tadında içerikler, online interaktif çalışmalar
  • Sertifikalı öğretmenlerle 7/24 canlı ders 
  • Online akıcı konuşma dersleri 

 

Yüz yüze eğitim

Yüz yüze eğitimlerimi kurumun ihtiyacına göre şubelerimizde gerçekleştirilebileceği gibi kurum bünyesinde de yapılabilir. Şubede eğitim planımızda çalışanlarınız tamamen İngilizce konuşulan şubelerimizde, yabancı öğretmenler ve İngilizce koçları ile yüz yüze yapacakları derslerde İngilizcelerini geliştirirler. Sosyal kulüp aktivitelerine katılıp networking şansına da sahip olurlar. Kurumsal eğitimlerimiz tercihe göre kurumların kendi bünyelerinde de gerçekleştirilebilir. Bu seçenekte uzman öğretmenlerimiz uygulama derslerini kurumun istediği yerde, çalışanların programına göre belirlenen gün ve saatlerde gerçekleştirir. Dersler, kurumun günlük operasyonlarında herhangi bir aksama olmayacak şekilde planlanır. 

Karma eğitim

Bu eğitim planı özellikle yoğun iş temposuna sahip çalışanlar için idealdir. Karma eğitim programımızda çalışanlar günlük hayat tempolarına göre online ve yüz yüze eğitimi birleştirerek eğitim alabilirler. Derslerine diledikleri zaman online olarak diledikleri zaman da şubelerimizde devam ederler. Böylece Böylece iş ve sosyal hayatlarının akışına İngilizce eğitimini rahatlıkla adapte edebilirler.