Dünyanın dört bir yanındaki insanlarla ücretsiz İngilizce öğrenin

Wall Street English'in ücretsiz İngilizce mobil uygulaması Say Hello ile İngilizceyi hemen kullanmaya başlayın. En temel İngilizce dilbilgisi ve kelime bilgisini kullanarak, dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet ederek kendinize olan güveninizi geliştirin. Say Hello, daha sık İngilizce konuşmaya ihtiyaç duyan ve her zaman, her yerde, cep telefonlarında İngilizce gramer, kelime bilgisi, yazma ve konuşma pratiği yapmanın eğlenceli, ücretsiz ve etkili yollarını arayan başlangıç ve orta düzey İngilizce öğrenenler için idealdir.

App Store badgeGoogle Play badge
Learn English with the Say Yes mobile app

Nasıl çalışır

Uygulamayı kullanmak için öncelikle İngilizce seviyenizi belirleyin (başlangıç, orta veya ileri). Daha sonra gramer ya da kelime bilgisi arasında pratik yapmak istediğiniz başlığı ve favori konuşma konularınızı seçin. Ardından ses, metin, fotoğraf ve GIF'leri kullanarak günlük hayatınızla ilgili sohbetler yapın ve diğer ülkelerdeki insanlarla iletişim kurun. Üstelik hepsini İngilizce yapın! Say Hello uygulaması İngilizce yaptığınız her şeyi takip eder, pratik yapmanızı hatırlatır ve en ilginç veya faydalı konuşmaları daha sonrası için kaydetmenize olanak tanır. Böylece İngilizcenizi gün be gün geliştirmenize yardımcı olur.

Dünyanın dört bir yanındaki Wall Street English merkezleri her zaman öğrencilerin hata yapma korkularını yendikleri, öz güvenlerini geliştirdikleri, eğlendikleri ve gerçek gelişimi gördükleri sürükleyici, gerçek hayattan bir İngilizce deneyimi sunmuştur. Bu sayede dünya çapında milyonlarca insanın İngilizce ile hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk. Şimdi, Say Hello İngilizce öğrenme mobil uygulaması ile, öğrencimiz olmayan ama İngilizcesini geliştirmek isteyen herhangi biri, metodolojimizin küçük bir parçasını deneyimleyebilir ve global öğrenci ve öğretmen topluluğumuzdan ücretsiz olarak yararlanabilir.